1 Giga już w Rzeszowie

Materiał informacyjny UPC
Bez nielimitowanego i niezawodnego internetu od UPC w czasie #zostanwdomu codzienna praca i komunikacja, prowadzenie firmy, nauka czy radość z cyfrowej rozrywki byłyby niemożliwe. Dzięki stałemu rozwojowi dostępu do nowoczesnej sieci operator umożliwił właśnie mieszkańcom Rzeszowa korzystanie z superszybkiego internetu 1 Gb/s.

Internet 1 Gb/s wraz z innowacyjnym routerem Giga Connect Box to najlepsza jakość i szybkość domowego Wi-Fi. Dzięki temu klienci mogą korzystać z najwyższej jakości cyfrowej rozrywki, serwisów streamingowych czy gier online dla wszystkich domowników. A także z niezakłóconego dostępu do usług tak ważnych obecnie, gdy ze względu na zagrożenie koronawirusem, pracę w biurze zastąpiliśmy pracą zdalną z domu, bezpośrednie spotkania z przyjaciółmi spotkaniami w przestrzeni wirtualnej, a wizyty u lekarza poradami przez telefon czy internet.

Niezawodny internet wysokiej przepustowości to także ogromny impuls do rozwoju lokalnego biznesu, któremu umożliwia poszerzenie skali działania i dotarcie z produktami czy usługami do nowych klientów, zapewniając im najwyższą jakości obsługi. Internet gigabitowy umożliwia m.in. przesyłanie i pobieranie dużej ilości danych, takich jak np. pliki graficzne czy wideo w bardzo wysokiej rozdzielczości. Pomaga także firmom w ich transformacji cyfrowej, otwierając przed nimi dostęp do nowych technologii, takich jak VR i AR, czyli wirtualna oraz rozszerzona rzeczywistość. Mogę one pomóc rozwinąć produkt czy usługę, a tym samym zdobyć kolejnych klientów.

Dzięki nielimitowanemu, szybkiemu internetowi łatwiej dostać się do lekarza – wiele prywatnych klinik i publicznych przychodni w czasie pandemii uruchomiło zdalne usługi medyczne, oferując wirtualne wizyty, recepty elektroniczne czy porady psychologiczne. Także zdalna nauka i praca nie byłyby możliwe bez cyfrowych narzędzi i dostępu do internetu o wysokiej przepustowości – to dzięki nim możemy korzystać z rozwiązań umożliwiających wirtualne lekcje z uczniami czy spotkania ze współpracownikami.

Oferta internetu 1Gb/s od UPC Polska skierowana jest do klientów indywidualnych i biznesowych. Prędkość jest obsługiwana przez nowoczesny i innowacyjny modem Giga Connect Box, który nie tylko zapewnia doskonałą jakość oraz szybkość internetu, ale poprzez system Smart Wi-Fi inteligentnie zarządza siecią bezprzewodową. Dzięki temu możliwe jest stabilne korzystanie z internetu na wszystkich podłączonych do sieci urządzeniach, niezależnie od ich liczby. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z Wi-Fi Boosterów, szczególnie przydatnych w dużych mieszkaniach i domach, które wzmacniają sygnał Wi-Fi w nawet najbardziej oddalonych od modemu zakątkach domu.

Nielimitowany, gigabitowy internet od UPC Polska jest dostępny w ofercie od 59,99 zł miesięcznie. Można do niego dobrać usługi telewizyjne, komórkowe oraz telefonii stacjonarnej. W ofercie operatora dostępne są także nowoczesne smartfony, routery, a nawet telewizory, także w sprzedaży ratalnej. Szczegóły na www.upc.pl.

W ostatnim czasie dostęp do gigabitowego internetu od UPC Polska zyskali nie tylko mieszkańcy Reszowa, ale także Lublina i Gliwic. Tym samym prędkość ta dociera obecnie do 2,5 miliona gospodarstw domowych w 62 miastach, co stanowi 70% zasięgu sieci operatora. UPC Polska jest od 3 lat niekwestionowanym liderem rynku usług internetowych pod względem satysfakcji klientów, potwierdzonej badaniem NPS (Net Promoter Score), realizowanym przez firmę Gemseek dane za okres od 1 kw. 2017 do 1 kw. 2020.

Dodaj ogłoszenie