1 i 2 liga kobiet. Zimny prysznic dla Arini Resovii, wysoka porażka Sokoła Kolbuszowa Dolna

Ząbkovia (na zielono) niespodziewanie wywiozła z Rzeszowa komplet punktów
Ząbkovia (na zielono) niespodziewanie wywiozła z Rzeszowa komplet punktów Michał Czajka
Nie był to udany weekend dla podkarpackich zespołów - Arini Resovia i Sokół Kolbuszowa Dolna przegrały na swoich boiskach.

1 liga

Arini Resovia - Ząbkowia Ząbki 1:2 (0:0)

Bramka dla Resovii: Michalska 60.

Resovia: Barszcz - Gajdur, Czyż, Komanda, Kurasz, Bukowiec (60 Bednarz), Florek, Michalska (60 Łach), Misiak (80 Aumiiller), Dańko (73 Czubat), Lindström (60 Kaput). Trener Paweł Szurgociński.

Pierwsza połowa była dosyć wyrównana z lekkim wskazaniem nawet na przyjezdne. Drugie 45 minut lepiej zaczęły rzeszowianki i efektem tego była bramka zdobyta przez Aleksandrę Michalską. W końcówce jednak resoviaczki nie ustrzegły się błędów w defensywie i ambitna Ząbkovia w efekcie wywiozła z Rzeszowa komplet punktów.

2 liga

Sokół Kolbuszowa Dolna - Ostrovia Ostrów Wlkp. 0:4 (0:2)

Sokół: Draus - Motyka, Derylak, Jednacz ż, Gawrzoł, Śpiewak, Pokrywka, Paterak, Nowak, Korab (65 Zielińska), Kaznecka. Trener Tomasz Grabiec.

Ostrovia dosyć szybko wyszła na prowadzenie, bo po 15 minutach było już 2:0. W drugie 45 minut sokółki również nie weszły najlepiej, bo w pierwszych 5 minutach straciły dwa kolejne gole.