1 Liga Centralna. Orlen Upstream SRS Przemyśl przegrał w Sosnowcu

kostek
Orlen Upstream SRS Przemyśl (białe koszulki) przegrał w Sosnowcu
Orlen Upstream SRS Przemyśl (białe koszulki) przegrał w Sosnowcu Łukasz Solski
Przemyślanie jeszcze na początku drugiej połowy mogli myśleć o zdobyczy punktowej, niestety później na parkiecie rządzili już tylko gospodarze.

Pierwszy kwadrans pierwszej połowy to przewaga miejscowych, którzy w 18 minucie prowadzili 12:6. Szczypiorniści z Przemyśla obudzili się i w kolejnych minutach dominowali na parkiecie. Raz po raz trafiali do bramki i na przerwę zeszli prowadząc. Jeszcze w 38 minucie na tablicy wyników widniał remis. Później przemyślanie zaczęli pudłować, a miejscowi popisali się dwoma seriami bramek, co pozwoliło im wypracować sobie sześć bramek zaliczki. Ta przewaga pozwoliła gospodarzom kontrolować dalszą część meczu i dowieźć zwycięstwo do końcowej syreny.

Zagłębie Sosnowiec - Orlen Upstream SRS Przemyśl 40:35 (15:17)

Upstream: Iwasieczko, Sar - Biernat, Walczyk 3, Guzdek 2, K. Kroczek, Kipp, Błażkowski, M. Kroczek 4, Stołowski 13, Mochocki, Krytski 6, Kubisztal, Kulka 3, Światłowski 4. Trener: Przemysław Korobczak.

Kary: 12 i 10 min.