1 liga kobiet. Arini Resovia gorsza od Pogoni Tczew

Po dwutygodniowej przerwie Resovia nie wróciła w najlepszym stylu tym bardziej, że Pogoń do tej pory radziła sobie słabiej

Początek spotkania nie były zły dla resoviaczek. Podopieczne trenera Pawła Szurgocińskiego w pierwszych 45 minutach podjęły walkę, grały nieźle, zdobyły gola i miały niezły punkt wyjścia przed drugą połową, bo remisowały 1:1.

Rzeszowianki źle zagrały w drugich 45 minutach i to zdecydowało, że miejscowe zdobyły komplet punktów.

Pogoń Tczew - Arini Resovia 2:1 (1:1)

Bramka dla Resovii: Kurasz 33.

Resovia: Barszcz, Marszał (68. Mroczka), Rostecka (85. Czubat), Misiak, Bednarz, Czyż, Lindström, Komanda, Kaput, Kurasz, Gajdur (55. Michalska). Trener Paweł Szurgociński.

POZOSTAŁE WYNIKI:
SWD Wodzisław Śląski - Rolnik Biedrzychowice 3:1; UKS SMS II Łódź - Skra Częstochowa 1:2; Sportowa Czwórka Radom - Polonia Środa Wielkopolska 1:1.

Mecze ROW Rybnik - Trójka Staszówka/ Jelna oraz Stomilanki Olsztyn - Ząbkovia Ząbki zostały odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego.