1 liga kobiet. Nie udał się Resovii wyjazdowy mecz z Tarnovią

Dwa gole Karoliny Bednarz nic nie dały
Dwa gole Karoliny Bednarz nic nie dały Michał Czajka
Lider z Tarnowa okazał się za mocny dla piłkarek Resovii.

Tarnovia to zespół, który w tym sezonie myśli o awansie do Ekstraligi i w niedzielnym meczu jak najbardziej to pokazał. Miejscowe zdobyły dwa gole, na które odpowiedziała Karolina Bednarz zdobywając bramkę kontaktową. Przed przerwą gospodynie dołożyły jednak jeszcze dwa gole. Po przerwie oba zespoły trafiały, ale resoviaczki nie zdołały odwrócić losów spotkania.

- Nie pamiętam, kiedy zagraliśmy tak słabe spotkanie - przyznał Zbigniew Bednarz, kierownik Resovii. - Zdobywamy gola na 1:2, a zaraz potem dajemy sobie szybko strzelić dwa. Niestety nie możemy sobie pozwalać na takie juniorskie błędy - dodał.

Tarnovia - Resovia 7:3 (4:1)

Bramki dla Resovii: Bednarz dwie, Łach,

Resovia: Butkevich- Czyż, Florek, Gajdur, Niemczycka, Michalska (75 Mokrzycka), Łach, Lindstroem, Bednarz, Jużecka (63 Paterek), Mikrut (46 Matuszek (85 Kizhnerava)). Trener Paweł Szurgociński.

POZOSTAŁE WYNIKI:
SWD Wodzisław Śląski - Piastovia Piastów 3:0 (wo); Praga Warszawa - Rekord Bielsko-Biała 0:6; Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń Tczew 1:2; Praga Warszawa - Rekord Bielsko-Biała 0:6; UKS SMS II Łódź - Sportowa Czwórka Radom 0:1.