1 liga. Koszykarze Sokoła Łańcut udanie zakończyli występy we własnej hali w fazie zasadniczej - Enea Astoria Bydgoszcz pokonana

Tor
Gracze Sokoła zrewanżowali się rywalom za porażkę w Bydgoszczy
Gracze Sokoła zrewanżowali się rywalom za porażkę w Bydgoszczy Dariusz Bloch
Sokół Łańcut nie zawiódł swoich kibiców i w ostatnim meczu przed własną publicznością w rundzie zasadniczej pokonał Eneę Astorię Bydgoszcz.

W pierwszej połowie Sokół wypracował sobie niewielką przewagę jednak było to tylko 6 punktów. Bydgoszczanie zbliżyli się do zespołu gospodarzy w trzeciej kwarcie, którą wygrali 23:18. Tym sposobem przewaga zespołu z Łańcuta przed decydującą kwartą wynosiła tylko jeden punkt.

Gospodarze jednak nie zawiedli i pewnie wygrali w czwartej kwarcie 22:13 i w całym meczu 81:71.

Sokół Łańcut - Enea Astoria Bydgoszcz 81:71

Sokół: Karolak 6, Klima 16, Kulikowski 14, Włodarczyk 16, M. Zywert 16 oraz Błachowicz-Kiełb 0, Dziedzic 0, Inglot 0, Mac 0, Warszawski 2, Parszewski 3, K. Zywert 8. Trener Dariusz Kaszowski.