1 liga koszykarzy. Drużyna Rawlplug Sokoła Łańcut wreszcie wygrała - zawodnicy z Podkarpacia pokonali u siebie STK Czarnych Słupsk

Micz
Po trzech porażkach z rzędu jest wreszcie wygrana. Koszykarze Rawlplug Sokoła Łańcut wygrali z STK Czarnymi Słupsk.

W sobotę "Sokoły" od samego początku grały pewnie. Pierwsza kwarta zakończyła się ich wygraną 25:18. Wprawdzie w kolejnej odsłonie to przyjezdni byli nieznacznie lepsi, to jednak nie udało im się odrobić 7-punktowej przewagi.

Druga połowa toczyła się już pod dyktando łańcucian. O ile w trzeciej kwarcie zawodnicy Czarnych jeszcze stawiali opór i dotrzymywali kroku "Sokołom", o tyle w ostatniej części meczu na parkiecie istniała już tylko drużyna z Łańcuta.

Rawlplug Sokół Łańcut - STK Czarni Słupsk 92:71

Kwarty: 25:18, 19:22, 23:20, 25:11.

Sokół: Kulikowski 17 (3x3), Zywert 11 (1x3), Małgorzaciak 10 (2x3), Klima 12, Sewioł 21 (2x3) oraz Zaguła 4, Karolak 9 (2x3), Szymański 4, Pruefer 4.

Czarni: Kordalski 23 (1x3), Jakubiak 11 (3x3), Rduch 2, Cechniak 6, Pełka 4 oraz Wieczorek 2, Seweryn 16 (4x3), Długosz 7, Wyszkowski 0.