1 liga koszykarzy. Rawlplug Sokół Łańcut wygrał na wyjeździe z AZS AGH Kraków chociaż gospodarze byli blisko sprawienia niespodzianki

Micz
Koszykarze Sokoła wygrali w Krakowie
Koszykarze Sokoła wygrali w Krakowie Łukasz Pado
Rawlplug Sokół Łańcut był faworytem przed pojedynkiem z AZS AGH Kraków, ale jednak wygrana nie przyszła zespołowi z Podkarpacia łatwo.

Pierwsza połowa była lepsza w wykonaniu krakowskiego zespołu. Koszykarze AZS AGH wygrali dwie pierwsze kwarty i po pierwszej połowie mieli 8 punktów przewagi.

Sokół jednak bardzo dobrze zagrał w trzeciej odsłonie spotkania, którą wygrał 10 punktami, a więc podopieczni trenera Kaszowskiego odrobili stratę z malutką nawiązką. Ostatnia kwarta natomiast zakończyła się minimalną wygraną łańcucian co ostatecznie pozwoliło im wygrać w całym meczu.

AZS AGH Kraków - Rawlplug Sokół Łańcut 78:82

Kwarty: 21:20, 26:19, 14:24, 17:19.

AZS: Koperski 1, Zych 6, Wasyl 32 (5x3), Deja 11, Podworski 18 oraz Mamcarczyk 6, Borówka 4, Kędel 0. Trener Wojciech Bychawski.

Sokół: Zaguła 8, Małgorzaciak 25 (4x3), Szymański 13, Sewioł 2, Pruefer 5 oraz Kulikowski 12, Zywert 12 (1x3), Karolak 5 (1x3), Klima 0. Trener Dariusz Kaszowski.