1 liga piłkarek ręcznych. SPR JKS Jarosław przegrał z AZS AWF Warszawa mimo bardzo ambitnej gry [ZDJĘCIA]

Mimo bardzo ambitnej gry nie udało się zaksięgować kolejnego zwycięstwa piłkarkom JKS-u, choć w sobotni wieczór było ono w zasięgu drużyny z Jarosławia.Głównym grzechem jarosławianek była skuteczność z rzutów karnych. Zawodniczki JKS-u Jarosław nie potrafiły wykorzystać aż czterech rzutów karnych. Gdyby gospodynie w pierwszej połowie zagrały mniej nerwowo w ataku, na przerwę schodziły by z prowadzeniem. Po przerwie na parkiecie trwała zażarta walka o każdą piłkę, ale tylko do czasu. W ostatnim kwadransie JKS rzucił zaledwie trzy bramki, co skrzętnie wykorzystał zespół przyjezdnych, wpierw odrabiając straty, a następnie odskakując na trzy gole w 57 min. Końcówka to nie wykorzystany rzut karny i tylko jedno trafienie gospodyń. SPR JKS Jarosław - AZS AWF Warszawa 25:27 (13:13)JKS: Huk, Musakova - Bartoszek, Kozdrowicz, Luberecka 6, Łobaziewicz 2, Nasiłowska 7, Rygiel, Ryshko 1, Sestakova 3, Strzębała 1, Turkało 5, Wojtaszek.  Trener: Vit Teleky.Kary 8 i 10 min. Widzów 500.
Mimo bardzo ambitnej gry nie udało się zaksięgować kolejnego zwycięstwa piłkarkom JKS-u, choć w sobotni wieczór było ono w zasięgu drużyny z Jarosławia.Głównym grzechem jarosławianek była skuteczność z rzutów karnych. Zawodniczki JKS-u Jarosław nie potrafiły wykorzystać aż czterech rzutów karnych. Gdyby gospodynie w pierwszej połowie zagrały mniej nerwowo w ataku, na przerwę schodziły by z prowadzeniem. Po przerwie na parkiecie trwała zażarta walka o każdą piłkę, ale tylko do czasu. W ostatnim kwadransie JKS rzucił zaledwie trzy bramki, co skrzętnie wykorzystał zespół przyjezdnych, wpierw odrabiając straty, a następnie odskakując na trzy gole w 57 min. Końcówka to nie wykorzystany rzut karny i tylko jedno trafienie gospodyń. SPR JKS Jarosław - AZS AWF Warszawa 25:27 (13:13)JKS: Huk, Musakova - Bartoszek, Kozdrowicz, Luberecka 6, Łobaziewicz 2, Nasiłowska 7, Rygiel, Ryshko 1, Sestakova 3, Strzębała 1, Turkało 5, Wojtaszek. Trener: Vit Teleky.Kary 8 i 10 min. Widzów 500. Grzegorz Kostka
Mimo bardzo ambitnej gry nie udało się zaksięgować kolejnego zwycięstwa piłkarkom JKS-u, choć w sobotni wieczór było ono w zasięgu drużyny z Jarosławia.