1 liga piłkarzy ręcznych. Czuwaj Przemyśl wygrał w Wieluniu. Druga połowa należała do "harcerzyków"

wab
Łukasz Solski
Przemyślanie, bez kontuzjowanego Mateusza Kroczka, wygrali dopiero drugi mecz na wyjeździe, ale za to z drużyną znajdującą się w czołówce tabeli.

MKS Wieluń - Czuwaj Przemyśl 30:32 (16:14)

Wieluń: Cieślak, Kolanek - Książek 3, Cepielik 3, P. Dutkiewicz 4, Majda 3, Krz. Dutkiewicz 3, Węcek 1, Bernaś 8, Helman 2, Królikowski, Pawelec 2, Młodzieniak 1, Klimas. Trener Tomasz Derbis.

Czuwaj: Sar, Szczepaniec - Król, Puszkarski 3, Biernat 5, Stołowski 9, Kubik, Bajwoluk 3, Nowak 4, Obydź 1, Kulka 2, Kubisztal 5. Trener Piotr Kroczek.

Do przerwy nieznacznie przeważali gospodarze. W 20 min. było 9:9, a pięć minut potem 12:11 dla Czuwaju. Jednak na przerwę z dwubramkowym zapasem zeszli miejscowi.

Druga połowa należała do naszej ekipy, która od 34 min. prowadziła do finalnego gwizdka. Niezwykle nerwową końcówkę, w której MKS zbliżył się do jednego trafienia (28:29 i 30:31), lepiej wytrzymali czuwajowcy i sięgnęli po zasłużone zwycięstwo.

POZOSTAŁE WYNIKI: ŚKPR Świdnica - KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 40:36 (17:17); MTS Chrzanów - SPR Tarnów 26:27 (12:13); KSSPR Końskie - Viret CMC Zawiercie 27:27 (14:15) k.6:5; Anilana Łódź - ASPR Zawadzkie 31:32 (14:16); Siódemka Miedź Legnica - Uniwersytet Radom 31:26 (18:12).