1 liga siatkarek. Zawodniczki San-Pajdy Jarosław pokonały pewnie drużynę 7R Solna Wieliczka

Artur Bżdżoła
Ostatnio siatkarkom San-Pajdy Jarosław nie wiodło się specjalnie, ale w meczu z 7R Solna Wieliczka pokazały się z bardzo dobrej strony i pewnie wygrały.

- Czasami są takie mecze, prze którymi po prostu człowiek czuje, że będzie dobrze - przyznał po meczu trener jarosławianek, Piotr Pajda. - Ja właśnie teraz tak czułem i rzeczywiście z gry naszego zespołu mogę być zadowolony - dodał.

Chociaż Solna to na pewno zespół mocny i niewygodny rywal, to zawodniczki trenera Piotra Pajdy bardzo dobrze wykonały przedmeczowe założenia taktyczne. - W ostatnim meczach różnie nam się wiodło własnie z tego powodu, a dzisiaj po prostu wszystko w tym względzie dobrze funkcjonowało - zauważył trener Pajda.

Jarosławianki bardzo dobrze zagrały w ataku, a zagrywką potrafiły wyeliminować z gry liderki przyjezdnych. - Mieliśmy konkretny plan, jak zagrywać i, chociaż popełniliśmy kilka błędów, to rzeczywiście była to nasza mocna strona - przyznał Piot Pajda.

San-Pajda Jarosław - 7R Solna Wieliczka 3:0

Sety: 25:21; 25:20; 25:20.

San-Pajda: Saj, Stroiwąs, Chmielewska, Bartkowska, Dudek, Bryda, Brzezińska (libero) oraz Jagodzińska, Stepko. Trener Piotr Pajda.

Siatkarki Developres SkyRes Rzeszów i Legionovii Legionowo trwająca przerwę w rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet wykorzystały na rozegranie dwóch sparingów. W czwartek w Ropczycach i w piątek w hali na Podpromiu pokonały rywalki dwukrotnie 3:1.Czytaj więcej: Siatkarki Developresu w Ropczycach i w Rzeszowie pokonały w sparingach Legionovię Legionowo po 3:1. Dobry sposób na przerwę w lidze [RELACJA]Zobacz też: Marek Pieniążek, wiceprezes KS Developres Rzeszów mówi o negocjacjach z Antigą i nie tylko

Siatkarki Developresu Rzeszów dwukrotnie lepsze od Legionovi...