12 kwietnia finałowe losowanie w loterii Nowin "Mieszkanie za Czytanie". Czytelnik wygra mieszkanie warte 305 000 zł

Ula Sobol
Jedna Karta Prenumeratora dostarczona w jednej kopercie traktowana jest jako zestaw kuponów biorących udział w loterii. Jeżeli uczestnik prześle 10 kart w jednej kopercie, komisja przyjmie je jako jeden dowód udziału w grze
Jedna Karta Prenumeratora dostarczona w jednej kopercie traktowana jest jako zestaw kuponów biorących udział w loterii. Jeżeli uczestnik prześle 10 kart w jednej kopercie, komisja przyjmie je jako jeden dowód udziału w grze Krzysztof Kapica
Udostępnij:
Odliczamy dni do głównego losowania. W piątym losowaniu loterii „Mieszkanie za czytanie” wezmą udział wszystkie zestawy kuponów dostarczone (przyniesione, przesłane lub wydrukowane przez organizatora) do Biura Loterii przy ul. Kraszewskiego 2 w Rzeszowie, najpóźniej do 11 kwietnia 2018 roku (środa) do godziny 15. Zgłoszenia, które dotrą do organizatora loterii 11 kwietnia (środa) po godzinie 15, nie biorą udziału w głównym losowaniu.

W przypadku Kart Abonamentowych udział w piątym losowaniu biorą Karty Abonamentowe uzyskane przez uczestników za zakupy abonamentu dostępu do treści elektronicznych dokonane poprzez stronę plus.nowiny24.pl/wez-udzial/ do dnia 30 marca 2018 roku.

Laureat loterii otrzyma mieszkanie warte 305 000 zł

Dwupokojowe mieszkanie będzie w pełni wykończone i kompleksowo wyposażone w meble oraz sprzęt AGD i RTV. Mieszkanie warte jest 305 000 złotych.

Laureat głównego losowania zamieszka w kompleksie mieszkalno - biurowy SkyRes położonym między ul. Lubelską, a ul. Warszawską.

Podczas głównego losowania rozdamy też gotówkę

Podczas finałowego losowania nagrody będą losowane zgodnie z kolejnością: pierwsza nagroda główna to dwupokojowe mieszkanie o wartości 305 000 zł, a następnie nagrody pieniężne: 1 x 5 000 zł, 1 x 2 000 zł, 1 x 1000 zł.

Po wylosowaniu koperty komisja sprawdzi, czy spełnione są warunki określone w regulaminie. Jeśli warunki nie są spełnione, koperta zostaje odrzucona, a losowanie dla danej nagrody jest powtarzane do skutku. Raz wylosowana koperta nie wraca do ponownego losowania. Uczestnik loterii, który dla zwiększenia szans wylosowania przesłał więcej niż jedno zgłoszenie loteryjne (tj. kilka kompletów kuponów, każdy w osobnej kopercie), gdy zostanie wylosowany kilkakrotnie, kolejno otrzymuje wylosowane nagrody.

Prawidłowy zestaw loteryjny

Zapakuj do koperty 10 kolejnych kuponów. Przynajmniej jeden z nich powinien być czytelnie wypełniony. Musisz też na nim podpisać wymagane regulaminem zgody.

Jeśli w zestawie 10 kolejnych kuponów brakuje ci któregoś numeru, wstaw w to miejsce jokera. Brakuje ci więcej numerów? Wstaw więcej jokerów. Maksymalnie możesz ich użyć 9. Dalej postępuj tak, jak w przypadku zwykłego zestawu - wypełnij czytelnie przynajmniej jeden kupon, podpisz na nim zgody i włóż zestaw do koperty.

Zamówiłeś Nowiny na cały miesiąc i otrzymałeś Karty Prenumeratora? Każda to jeden los. Pojedynczą Kartę Prenumeratora wypełnij czytelnie, podpisz wymagane zgody i zapakuj do koperty.

Życzymy powodzenia podczas losowania.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie