2. Koncert Muzyki Filmowej w Rzeszowie. Wystąpią m.in....

  2. Koncert Muzyki Filmowej w Rzeszowie. Wystąpią m.in. Justyna Steczkowska, Kayah, Piotr Cugowski, Kuba Badach, Igor Herbut, Gabriel Fleszar

  Ula Sobol

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  2. Koncert Muzyki Filmowej w Rzeszowie. Wystąpią m.in. Justyna Steczkowska, Kayah, Piotr Cugowski, Kuba Badach, Igor Herbut, Gabriel Fleszar
  1/9
  przejdź do galerii

  ©Materiały prasowe

  24 maja (czwartek), o godz.19 w Hali Widowiskowo - Sportowej „Podpromie” w Rzeszowie odbędzie się już druga edycja niezwykłej produkcji koncertowej. Na scenie wystąpią: Justyna Steczkowska, Kayah, Piotr Cugowski, Kuba Badach, Igor Herbut, Gabriel Fleszar, Sound’n’Grace oraz Polska Orkiestra Muzyki Filmowej. Tancerze m.in. Edyta Herbuś, Tomasz Barański z Grupą NEXT. Koncert poprowadzi Grażyna Torbicka i Tomasz Raczek. Bilety na koncert w cenie od 79zł do 249zł są już do nabycia na stronach: www.royalconcert.pl, www.eventim.pl
  Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji „Koncert Muzyki Filmowej”, już w 2018 roku druga edycja tej niezwykłej produkcji koncertowej. Jeszcze większa scena, jeszcze więcej efektów specjalnych, jeszcze więcej artystów.

  Wystąpią Justyna Steczkowska, Kayah, Piotr Cugowski, Kuba Badach, Igor Herbut, Gabriel Fleszar, Sound’n’Grace oraz Polska Orkiestra Muzyki Filmowej.

  Koncert poprowadzi Grażyna Torbicka i Tomasz Raczek


  3 godzinny koncert z 15 min przerwą  Bilety na koncert w cenie od 79 zł do 249 zł do nabycia na www.royalconcert.pl, www.eventim.pl, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl i salonach EMPiK.

  KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY
  Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na Koncert Muzyki Filmowej 24 maja w hali na Podpromiu w Rzeszowie. Aby wygrać zaproszenie wyślij e-mail na adres: konkursy@nowiny24.pl z uzasadnieniem, dlaczego to właśnie ty powinieneś je otrzymać.
  Na wasze e-maile czekamy od 09.05 od godz.12.00 do 11.05 do godz. 12.00
  UWAGA! W temacie maila wpisz KONCERT, a w treści podaj swoje imię i nazwisko. Nagrodę otrzymają osoby, które prześlą e-maila z najbardziej oryginalnym uzasadnieniem. O wygranej zwycięzcy zostaną poinformowani e-mailem do godz. 15 w dniu 11 maja. Nagrody będą do odbioru w Redakcji Nowin w Rzeszowie, ul Kraszewskiego 2(1 piętro). Regulamin dostępny w siedzibie organizatora.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo