2 liga kobiet. Kolejna wygrana SPZ WJM Gminy Krasne

Po znakomitej pierwszej kwarcie koszykarki SPZ WJM Gmina Krasne pokonały rywalki z Krakowa.

W I kwarcie zawodniczki SPZ WJM zagrały bardzo dobrze i wypracowały sobie 15-punktową przewagę. W kolejnych krakowianki odrobiły trochę strat, ale miejscowe wciąż były na prowadzeniu. W IV kwarcie zespół z Podkarpacia znowu okazał się minimalnie lepszy i wygrał kolejny mecz.

SPZ WJM Gmina Krasne - Wisła CANPACK II Kraków 82:72

Kwarty: 26:11, 20:22, 19:24, 17:15.

SPZ WJM: Sakra 0, Kawa 2, A. Wilk 14, Łabuńska 2, Gorzelnik 0, Syzdek 11, Noworól 21, S. Wilk 0, Babieczko 32, U. Wilk 0, Kwiecień 0. Trener Wiesław Syzdek.

POZOSTAŁE WYNIKI:
MTS Ikar Niepołomice - MOSiR Bochnia 83:58; Wisła CanPack Kraków - UKS Żak Nowy Sącz 52:67; AZS Politechnika Korona Kraków II - MKS Pałac Młodzieży Tarnów 70:67. Pauza MLKS-MOS Rzeszów.