2 liga kobiet. Minimalna porażka MLKS-MOS-u Rzeszów

archiwum
MLKS-MOS Rzeszów minimalnie przegrał w Krakowie po dzielnej walce.

Rzeszowianki dobrze rozpoczęły mecz w Krakowie, bo w I kwarcie były minimalnie lepsze. Zupełnie jednak nie poszło im w kolejnej odsłonie, którą przegrały różnicą aż 16 punktów. Wprawdzie początek drugiej połowy był znowu lepszy, bo w III kwarcie odrobiły część strat, ale jednak krakowianki zdołały się obronić w ostatniej odsłonie i ostatecznie minimalnie wygrały.

AZS Politechnika Korona Kraków II - MLKS-MOS Rzeszów 86:84

Kwarty: 20:24, 34:18, 11:23, 21:19.

Punkty dla MLKS-MOS: Gósz 2, Krupa 0, Szpecht 2, Miler-Kuciapa 23, Śląska 0, Nassisi 24, Otręba 8, Kotowicz 0, Lipińska 10, Dubis 7, Stygar 8. Trener Bartosz Herbaciński.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Wisła CANPACK II Kraków - Wisła CanPack Kraków 68:63; MOSiR Bochnia - MKS Pałac Młodzieży Tarnów 44:81; UKS Żak Nowy Sącz - MTS Ikar Niepołomice 87:94.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0