2 liga koszykarzy. Niedźwiadki Hensfort przegrały na wyjeździe z Basketem Bielsko-Biała

luks
Łukasz Solski
Hensfort Przemyśl prowadził w połowie czwartej kwarty z Basketem Bielsko-Biała, ale później opadł z sił i ostatecznie przegrał 81:94.

- Wyjechaliśmy w siedmiu zawodników, zmęczeni ćwierćfinałami U20 i przetrzebieni chorobami. Nie było czasu, aby przełożyć mecz, musieliśmy zagrać - powiedział trener Daniel Puchalski.

Daas Basket Hills Bielsko-Biała – Niedźwiadki Hensfort Przemyśl 94:81 (23:23, 23:19, 21:29, 27:10)

Hensfort: Serwański 11 (1x3, 12 as.), Strzępek 8 (2x3), Kucharski 20 (4x3), Walciszewski 13 (10 zb.), Janczak 21 (3x3, 8 zb.) oraz Kosior 8 (1x3), Adamek 0. Trener Daniel Puchalski.

Zobacz także: Polacy z szansami na podium w Oberstdorfie. "Technika prowadzenia lotu Stocha jest stworzona na mamuty, a Kubacki i Żyła również mogą być zagrożeniem dla najlepszych"