2 liga koszykarzy. SSK Rzeszów wygrał trzeci mecz z rzędu. Tym razem pokonał MKKS Rybnik. Krzysztof Banyś dał popis gry [ZDJĘCIA]

LUKS
SSK Rzeszów - MKKS Rybnik 82:67Kwarty: 21:20 19:9 23:11 19:27.SSK: Banyś 31 (5x3, 5 prze.), Żmudka 10 (2x3, 6 as.), Szalka 4, Sowa 10, Szubart 7 oraz Krupa 8, Łopatowski 8, Strzępek 4, Brud 0, Woźnik 0, Rudek 0, Kijowski 0. Trener Paweł Lenik.Rzeszowianie zdominowali rywala w II i III kwarcie. W 33. min osiągnęli najwyższe prowadzenie 70:40. - Byliśmy szybcy i walczyliśmy na całym boisku, co przeżyło się na skuteczną grę z kontry, czyli nasz najlepszy styl. To dało nam aż 26 punktów. Trochę martwi duża ilość strat i przegrana deska. Wygrała drużyna zdecydowanie lepsza - powiedział Marcin Wajgiel, kierownik SSK. W IV kwarcie lekkie obniżenie koncentracji i mocna rotacja składu, aby zachować siły na niedzielny mecz w Sosnowcu. Andrzej Błoński
W meczu 2 ligi koszykarzy SSK Rzeszów pokonał MKKS Rybnik różnicą 15 punktów. Krzysztof Banyś rzucił 31 punktów. Trafił 5 „trójek”!