2 liga koszykarzy. Wygrane Siarki Tarnobrzeg i Stali Stalowa Wola. Hensfort Przemyśl był bliski wygranej

mił, luks
Archiwum
Z wygranych cieszyły się grające przed własną publicznością Siarka Tarnobrzeg i Stal Stalowa Wola. W gościach przegrał natomiast Hensfort Przemyśl.

Grupa B

Stal Stalowa Wola - Hutnik Warszawa 84:73

Kwarty: 21:16, 16:28, 24:15, 23:14.

Stal: Bandyga 7, Buczek 4, Kaczmarski 5, Łabuda 10 (2x3, 5 zb.), Tabor 26 (3x3) oraz Gumiński 15 (2x3, 6 zb.), Pietras 0, Wojtanowicz 0, Bejnar 12 (7 zb., 4 str.), Szubart 2, Kindlik 3. Trener Bogdan Pamuła.

Stal Stalowa Wola była w opałach, ale w porę wzięła sprawy w swoje ręce i w III kwarcie odrobiła straty, a w decydującej ćwiartce zapewniła sobie wygraną.

Siarka Tarnobrzeg - AK Legia Warszawa 80:68

Kwarty: 25:7, 21:16, 15:29, 19:16.

Siarka: Buszta 6 (6 zb., 4 str.), Mikołajko 21 (1x3, 10 zb., 5 prz.), Baran 12 (2x3, 9 as., 4 str.), Gazarkiewicz 14 (7 zb.), Pandura 16 (2x3, 8 zb., 6 as.) oraz Jadaś 2, Pawełek 3 (1x3), Rycerz 4, Karliński 2 (7 zb.). Trener Arkadiusz Papka.

Siarka Tarnobrzeg świetnie weszła w ten mecz i wypracowała sobie solidną zaliczkę. W III kwarcie goście zbliżyli się na 8 punktów, ale na więcej nasza ekipa nie pozwoliła.

Grupa C

Start Dobrodzień - Hensfort Przemyśl 94:81

Kwarty: 23:23, 26:25, 18:21, 27:12

Niedźwiadki Hensfort: Kosior 20 (2x3), Serwański 14 (3x3, 6 zb., 8 as.), Strzępek 12, Walciszewski 19 (6 zb.), Prusak 7 oraz Kucharski 6 (2x3), Słaby 3. Trener Mariusz Zamirski.

Jeszcze trzy minuty przed końcem przemyślanie tracili do rywala tylko cztery „oczka” (78:82). Końcówka należała już jednak zdecydowanie do miejscowych.