2 liga koszykówki. Horror z happy endem. SSK Rzeszów wygrał po dogrywce z Pogonią Ruda Śl. [ZDJĘCIA]

Koszykarze SSK Rzeszów w starciu z Pogonią Ruda Śląska pokazali ogromna ambicję i wygrali w hali ROSiR-u przegrany, zdawało się, mecz.  Bohaterem pojedynku został Krzysztof Banyś.Pod koniec trzeciej kwarty rzeszowianie tracili do Ślązaków już 16 punktów.W połowie IV kwarty zapas gości wynosił 13, a niespełna 2 minuty przed syreną jeszcze 8 oczek. Nasz zespół nie stracił wiary w sukces i dzięki punktom Jakuba Szubarta i Mikołaja Sowy dopadł rywala, doprowadzając do dogrywki (81:81). W niej szalał niezmordowany Krzysztof Banyś, który rzucił 7 z 9 punktów zdobytych w tej części przez ekipę znad Wisłoka. SSK Rzeszów - Pogoń Ruda Śląska  91:88 (21:20, 19:24, 12:20, 29:17 - dogrywka 10:7)SSK: Banyś 32 (2x3, 3 str., 2 prz.), Woźnik 0, Szalka 6 (8 zb.), Rycerz 8, Skop 0, Sowa 21 (1x3, 9 zb.) oraz Żmudka 0 (8 zb., 9 as., 3 str., 2 prz.), Szubart 21 (1x3), Strzępek 3, Osikowicz 0. Trener Paweł Lenik.Pogoń: Jeleń 8 (9 zb.), Maślanka 12, Mol 6 (2x3, 9 zb., 3 str., 4 prz.), Pawlik 10 (6 str., 4 prz.), Stankala 26 (15 zb.) oraz Sega 10 (2x3), Anduła 7, Biel 6, Respondek 3, Komandzik 0. Trener Bogusław Mol.Widzów 250.
Koszykarze SSK Rzeszów w starciu z Pogonią Ruda Śląska pokazali ogromna ambicję i wygrali w hali ROSiR-u przegrany, zdawało się, mecz. Bohaterem pojedynku został Krzysztof Banyś.Pod koniec trzeciej kwarty rzeszowianie tracili do Ślązaków już 16 punktów.W połowie IV kwarty zapas gości wynosił 13, a niespełna 2 minuty przed syreną jeszcze 8 oczek. Nasz zespół nie stracił wiary w sukces i dzięki punktom Jakuba Szubarta i Mikołaja Sowy dopadł rywala, doprowadzając do dogrywki (81:81). W niej szalał niezmordowany Krzysztof Banyś, który rzucił 7 z 9 punktów zdobytych w tej części przez ekipę znad Wisłoka. SSK Rzeszów - Pogoń Ruda Śląska 91:88 (21:20, 19:24, 12:20, 29:17 - dogrywka 10:7)SSK: Banyś 32 (2x3, 3 str., 2 prz.), Woźnik 0, Szalka 6 (8 zb.), Rycerz 8, Skop 0, Sowa 21 (1x3, 9 zb.) oraz Żmudka 0 (8 zb., 9 as., 3 str., 2 prz.), Szubart 21 (1x3), Strzępek 3, Osikowicz 0. Trener Paweł Lenik.Pogoń: Jeleń 8 (9 zb.), Maślanka 12, Mol 6 (2x3, 9 zb., 3 str., 4 prz.), Pawlik 10 (6 str., 4 prz.), Stankala 26 (15 zb.) oraz Sega 10 (2x3), Anduła 7, Biel 6, Respondek 3, Komandzik 0. Trener Bogusław Mol.Widzów 250. Andrzej Błoński
Koszykarze SSK Rzeszów w starciu z Pogonią Ruda Śląska pokazali ogromna ambicję i wygrali w hali ROSiR-u przegrany, zdawało się, mecz. Bohaterem pojedynku został Krzysztof Banyś.