2 liga. Pierwsze zwycięstwo rezerw Stali Mielec w zaległym meczu w Kielcach

Mielecka młodzież w końcu doczekała się pierwszego zwycięstwa w rozgrywkach ligowych. Stal wygrała wyjazdowe spotkanie w Kielcach.

Zaległa wyprawa do Kielc na mecz z rezerwami SMS-u przyniosła im komplet punktów. Mecz był dość wyrównany. W pierwszej połowie gospodarze prowadzili tylko przez kilka minut. Przez resztę czasu na plusie był zespół z Mielca, który jednak nie potrafił trzybramkowej przewagi utrzymać do przerwy.

Decydująca o losach spotkania była środkowa część drugiej połowy, kiedy to mielczanie odskoczyli na 24:21 i tejże przewagi tym razem nie roztrwonili. Stal dobrze wykonywała również rzuty karne - z ośmiu prób, sześć zakończyło się sukcesem.

SMS II Kielce - Stal II Mielec 30:34 (17:17)

Stal II: Witkowski – Dzierga, Rusin 9, Osmoła 3, Wilk, Nadzieja 1, Chudzik 1, Batko 2, Kilian, Jacek 1, Paleń, Ziomek 4, Mrozik 2, Kozioł 3. Styczeń 8. Trener Marcin Basiak.

Kary: 6 i 6 min. Widzów 100.

POPULARNE NA NOWINY24.PL/SPORT:

Transfery i sparingi 1, 2, 3 i 4 ligi piłkarskiej

To były bale. 59 lat plebiscytu [ARCHIWALNE ZDJĘCIA]

Najchętniej czytane artykuły sportowe 2018 roku

Janusz Białek, piłkarski trener: Stal Rzeszów bez awansu? Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji [STADION]