2 liga piłki ręcznej. Handball Rzeszów przegrał w Katowicach z rezerwami Imperium

Nie udała się wyprawa Handballowi Rzeszów do Katowic
Nie udała się wyprawa Handballowi Rzeszów do Katowic Krzysztof Kapica
Handball w Katowicach zaprezentował się z dobrej strony, jednak punkty zdobyły gospodynie

Rzeszowianki prowadzenie objęły w 8. minucie i już do końca pierwszej odsłony nie oddały go. Co więcej w 36. minucie przyjezdne prowadziły już pięcioma bramkami. Niestety następne piętnaście minut zupełnie nie wyszło rzeszowiankom. Podopieczne Jakuba Bobera w tym fragmencie rzuciły tylko dwie bramki tracąc aż sześć. Jednak po następnych pięciu minutach Handball znów był na plusie prowadząc 20:18 i stanął, co wykorzystały rywalki rzucając cztery bramki z rzędu, zgarniając komplet oczek. Handball mimo porażki utrzymał drugie miejsce w ligowej tabeli.

Imperium II Katowice - SPR Handball Rzeszów 22:20 (9:11)

Handball: Stapińska, Lampara – Ginalska 1, Bebło, Tereszak, Długosz 2, Ziajka, Wolak, Flak, Lasek 5, Warias 4, Rembisz 1, Puchalska 2, Dębiak 2, Nykiel 2, Jamrozik 1. Trener Jakub Bober.

Kary: 6 i 10 min. Widzów 20.