psz
od 16 lat
2. liga. W sobotnim meczu 2. ligi Resovia zremisowała u siebie z GKS-em Katowice (2:0). Rzeszowianie po 45 minutach przegrywali 0:2, ale w drugiej połowie Kamil Radulj wypracował dwa rzuty karne i oba trafił. Drugiego w ostatniej sekundzie meczu. Zobacz skrót meczu Resovia - GKS Katowice!

Resovia - GKS Katowice 2:2 (0:2)

Bramki: 0:1 Rogalski 9, 0:2 Dejmek 24, 1:2 Radulj 54 karny, 2:2 Radulj 90+5 karny.

Resovia: Daniel - Geniec, Kubowicz (46 Domoń), Zalepa, Mikulec - Feret (86 Twardowski), Kaliniec, Płatek (77 Adamski), Krykun - Świderski (46 Radulj), Dziubiński. Trener Szymon Grabowski.

GKS: Mrozek - Jędrych, Woźniak (60 Wroński), Stefanowicz, Błąd (77 Urynowicz) - Michalski, Rogala, Gałecki, Kiebzak - Rogalski (90 Grychtolik) Dejmek. Trener Rafał Górak.

Żółte kartki: Kubowicz, Zalepa, Adamski - Michalski, Kiebzak, Grychotlik, Mrozek.

Sędzia: Marciniak (Kraków).

Widzów: 2500 (500 z Katowic).

Obcokrajowcy w Ekstraklasie: gdzie najwięcej? Który klub naj...