2 liga. Siarka Tarnobrzeg poniosła czwartą z rzędu porażkę. Tym razem przegrana z PGE GKS-em Bełchatów 2:4

red
Polska Press
Siarka Tarnobrzeg przegrała w środę z PGE GKS-em Bełchatów 2:4.

Siarka poniosła czwartą z rzędu porażkę. Strzelanina odbyła się głównie między 28. a 40. minutą, gdy hat-trickiem popisał się m.in. były gracz Stali Rzeszów Giel. Gola na 0:2 zdobył lobem z 40 m pokonując zbyt daleko wysuniętego bramkarza. Zmiany nieco ożywiły Siarkę po przerwie, ale nie na tyle, by myśleć o remisie. Był to zaległy mecz 21. kolejki.

Siarka Tarnobrzeg - PGE GKS Bełchatów 2:4 (2:4)

Bramki: 0:1 Flaszka 1, 0:2 Giel 28, 0:3 Giel 32, 1:3 Kędzia 33-samob., 2:3 Broź 39-karny, 2:4 Giel 40,