2 liga. Siarka Tarnobrzeg przegrała u siebie z Pogonią Siedlce 0:1. Coraz trudniejsza sytuacja zespołu Ryszarda Komornickiego

mtrZaktualizowano
Piłkarze Siarki musieli uznać wyższość siedleckiej Pogoni
Piłkarze Siarki musieli uznać wyższość siedleckiej Pogoni Marcin Radzimowski
Siarka Tarnobrzeg przegrała w niedzielę przed własną publicznością ze świetnie grającą w rundzie wiosennej Pogonią Siedlce. Decydujące trafienie padło w drugiej części meczu.

Pierwsza połowa niedzielnego spotkania nie była zbyt ciekawa, a wszystko co najgorsze dla Siarki, nastąpiło w ostatnim kwadransie gry. Gola decydującego o wyniku spotkania w 79. minucie strzelił Adam Mesjasz, który skierował piłkę do siatki po rzucie wolnym, wykonywanym przez Bartłomieja Olszewskiego.

W końcówce Siarka mogła wyrównać, ale gości po strzale Kacpra Wełniaka uratowała poprzeczka.

Siarka ostatecznie przegrała, przez co mocno skomplikowała swoją sytuację w tabeli. Do ostatniej kolejki podopieczni Ryszarda Komornickiego będą walczyli o ligowy byt.

Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Siedlce 0:1 (0:0)

Bramka: Mesjasz 79.

Siarka: Zoch 3 - Głaz 4, Kubowicz 4, Duda 4, Wodecki 4, Sitek 4, Płatek 4 (80 Wełniak), Maik 5, Radulj 5, Janeczko 5, Mróz 4 (58 Ropski 4). Trener Ryszard Komornicki.

Pogoń: Smołuch - Pazio l, Margol, Mesjasz l, Olszewski, Bochnak l (80 Pociecha), Marciniec, Szymankiewicz l, Rybski (85 Łydkowski), Brągiel (58 Zając), Walków l. Trener Marcin Prasoł.