2 liga. Szymon Szydełko i Rafał Ulatowski po meczu Stal Stalowa Wola - Lech II Poznań. "Dół punktuje, góra bawi się w rozdawanie" (WIDEO)

Damian Wiśniewski
Damian Wiśniewski
Stal Stalowa Wola
Po wygranym 2:1 meczu z Lechem II Poznań trener Stali Stalowa Wola odniósł się między innymi do sytuacji w tabeli drugiej ligi. Sprawdź, co powiedział on i szkoleniowiec dzisiejszych rywali, Rafał Ulatowski.

- Nie będę odkrywczy, jak powiem, że mecz się rozstrzygnął od 15 do 35 minuty. W pierwszym kwadransie graliśmy tak jak chcieliśmy. W drugiej połowie zabrakło troszkę wzięcia odpowiedzialności na siebie, może ktoś powinien zaatakować indywidualnie i wziąć to na siebie. Pozostała nam długa droga do Poznania i będziemy mieli o czym myśleć. Zostało pięć meczów, piętnaście punktów do zdobycia, jeszcze wszystko przed nami - powiedział Rafał Ulatowski, trener Lecha II Poznań.

- Za nami bardzo trudne dni. Gdy drużyna wygrywa seryjnie, to wszyscy są szczęśliwi. Gdy przytrafia się taki mecz jak z Garbarnią (porażka 0:2 - przyp. red.), gdzie wszystko nam się nie układa, to trzy dni, jakie nas dzieliły to starcia z Lechem II, były wiecznością. Bardzo się jednak cieszę, że zespół dobrze na to zareagował. Czeka nas teraz mega trudna końcówka, ponieważ dół tabeli punktuje, a góra się bawi w rozdawanie punktów. Nasz zespół gra od początku sezonu pod ogromną presją i potrafi to robić. Bardzo nas cieszą te trzy punkty - powiedział Szymon Szydełko, trener Stali Stalowa Wola.

Pełne wypowiedzi obu trenerów (źródło: facebook.com / Stal Stalowa Wola):

UEFA przygotowała ściągę dla komentatorów

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie