3 liga, gr. IV. KS Wiązownica wygrała wyjazdowy mecz z Koroną II Kielce, mimo że na początku nic na to nie wskazywało [RELACJA, ZDJĘCIA]

Arb
KS Wiązownica pokonała rezerwy Korony
KS Wiązownica pokonała rezerwy Korony Fot. Korona Kielce
Piłkarze KS Wiązownica pokazali ogromny charakter, odnosząc zwycięstwo z rezerwami Korony Kielce, pomimo tego, że przegrywali już 0:2 w zaledwie 8. minucie pojedynku.

Podopieczni Jacka Piszczka nie zwiesili jednak głów i w krótkim odstępie trafili dwa razy do siatki, doprowadzając do remisu. Najpierw po dośrodkowaniu z bocznej strefy boiska bramkarza Korony uprzedził Wydra, następnie Arkadiusz Kasia skorzystał z błędu obrońcy kielczan, przejął piłkę, ograł rywala i wpakował futbolówkę do bramki.

Po zmianie stron goście nie zwalniali tempa i szybko zdobyli gola. Wydra głową pokonał Sandacha. Siedem minut później Wiązownica prowadziła różnicą dwóch goli, kiedy to Rop ulokował piłkę w bramce. Miejscowi zebrali się do odrabiania strat, lecz trzecią bramkę strzelili dopiero w doliczonym czasie gry. Goście odnieśli ważne zwycięstwo, które pozwoliło im przeskoczyć w ligowej tabeli rezerwy Korony i obecnie plasują się na czternastej pozycji.

Korona II Kielce - KS Wiązownica 3:4 (2:2)

Bramki: 1:0 Piróg 3, 2:0 Słabosz 8, 2:1 Wydra 19, 2:2 A. Hasia 21, 2:3 Wydra 51, 2:4 Rop 58, 3:4 Jopkiewicz 90+4.

Korona II: Sandach - Więckowski, Kośmicki (46 Kiełb), Bujak (80 Jopkiewicz), Malec (46 Majewski) - Górski, Prętnik, P. Lisowski, Cukrowski - Słabosz, Piróg. Trener Sławomir Grzesik.

Wiązownica: Cynar - H. Kasia, Staszczak, Lorenc, Kumor ż (55 Szafar) - Wydra, A. Kasia, Gil (87 Buć), Rop, Janik – Michalik ż (90 Telega), Wydra. Trener Jacek Piszczek.