3 liga. KS Wiązownica przegrała z Orlętami Radzyń Podlaski. Valerij Sokolenko: Przegraliśmy wygrany mecz

KS Wiązownica pierwsza zdobyła gola, ale po końcowym gwizdku to goście cieszyli się ze zwycięstwa. Grzegorz Kostka
Gospodarze po remisie w Sieniawie tym razem nie sprostali Orlętom, przegrywając, mimo że to oni pierwsi zdobyli gola.

Początek należał do gości, którzy w pierwszych 10 minutach oddali dwa strzały, na szczęście dla gospodarzy niecelne. Po chwili obudzili się gospodarze, a konkretnie dwukrotnie strzelał Kacper Rop.

Drugą połowę świetnie rozpoczęli gospodarze. Kacper Wydra zdecydował się na strzał i piłka przy słupku wpadła do bramki Klebaniuka. Kilka sekund później gospodarze zmarnowali okazję na podwyższenie wyniku. W odpowiedzi Orlęta w 64 minucie doprowadził do remisu, skutecznie egzekwując rzut karny. Od tego momentu obie drużyny śmiało zaatakowały, przez co mecz mocno się ożywił. Ze strony gospodarzy dobrą okazję zmarnował Kacper Rop, a po stronie gości Michał Kobiałka. Niestety w 82 min, po strzale Baniulisa, a w 84 po trafieniu Kobiałki, Orlęta zdobyły dwa gole i cieszyły się ze zwycięstwa.

Valerij Sokolenko, trener KS Wiązownica: Przegraliśmy wygrany mecz. Sędzia z Lublina podejmował dziwne decyzje, wymyślił sobie rzut karny. Mieliśmy trzy stuprocentowe sytuacje, ale nie wykorzystaliśmy ich a w drugą stronę, zamiast prowadzić 2:0 dostaliśmy rzut karny z kapelusza. Nie rozumiem dlaczego dostajemy sędziego z Lublina, przecież Orlęta to drużyna z województwa Lubelskiego.