3 liga. Remis Stali Stalowa Wola w Nowym Targu na zakończenie rozgrywek. Trzy bramki padły w ostatnim kwadransie

mtr
KN
Stal Stalowa Wola do końca sezonu walczyła o ligowe podium, ale w ostatniej kolejce zremisowała na wyjeździe z Podhalem Nowy Targ i ostatecznie sezon zakończyła na 4. pozycji (ma jednak tyle samo punktów co Texom Sokół Sieniawa i Chełmianka Chełm).

Do przerwy prowadziło Podhale, które prowadzenie objęło w 21. minucie. Wówczas Tomasza Wietechę pokonał Patryk Serafin.

Stal miała niezłą szansę na doprowadzenie do wyrównania, jednak strzał Bartosza Wiktoruka obronił Matoga.

Najwięcej emocji przyniósł ostatni kwadrans spotkania. Stal wyrównała po golu Davida Hascaka, ale Podhale bardzo szybko odpowiedziało golem Dawida Dynarka.

Gdy wydawało się, że Podhale zaksięguje trzy punkty, arbiter z Kielc wskazał na jedenasty metr. Karnego wykorzystał Michał Mistrzyk i ostatecznie niedzielne spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Podhale Nowy Targ – Stal Stalowa Wola 2:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Serafin 21, 1:1 Hascak 79, 2:1 Dynarek 83, 2:2 Mistrzyk 88-karny.

Składy wyjściowe:

Podhale Nowy Targ: Matoga – Lepiarz, Lewiński, Serafin, Surmiak, Burnat, Molis, Tonia, Kobylarczyk, Mianowany, Dynarek. Trener Marcin Zubek.

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Waszkiewicz, Khorolskyi, Pietrzyk, Mistrzyk, Drobot, Zięba, Conde, Wiktoruk, Jopek, Płonka. Trener Damian Skakuj.