3 liga. Remis Wiązownicy z Wólczanką Wólka Pełkińska. Gol Mateusza Podstolaka z rzutu karnego w doliczonym czasie pogrążył Wiązownicę

KS Wiązownica tylko zremisowała z Wólczanką Wólka Pełkińska.
KS Wiązownica tylko zremisowała z Wólczanką Wólka Pełkińska. Grzegorz Kostka
Wiązownica ciągle ma szansę na utrzymanie, ale warunkiem było zwycięstwo nad rywalem “zza między” z Wólki Pełkińskiej. Wólczanka mecz rozpoczęła w młodzieżowym składzie.

Mecz znakomicie rozpoczęli goście, którzy już w dziewiątej minucie zdobyli gola, a szczęśliwym strzelcem okazał się Kacper Myszogląd. Stracona bramka podrażniła miejscowych. Podopieczni Mariusza Sawy rzucili się do odrabiania strat i w końcu w 37 minucie dopięli swego. Sytuację sam na sam z bramkarzem Wólczanki wykorzystał Kacper Wyrda, doprowadzając do wyrównania. - Wynik do przerwy sprawiedliwy, straciliśmy bramkę po własnym błędzie - mówił w przerwie prezes gospodarzy, Ernest Kasia.

Druga połowa zaczęła się podobnie jak pierwsza, czyli od bramki dla przyjezdnych, po celnym strzale Rafała Dusiło. Gospodarze nie załamali się i dążyli do wyrównania. Ambitna walka przyniosła im bramkę wyrównującą w 85 minucie po uderzeniu z szesnastu metrów Kmiotka. Po wyrównującej bramce, miejscowi zaatakowali jeszcze mocniej i w 90 minucie Kacper Wydra efektownym szczupakiem wpakował piłkę do bramki rywali. To nie był koniec emocji w tym spotkaniu. W doliczonym czasie gry, Wólczanka wykorzystała rzut karny doprowadzając do wyrównania, a szczęśliwym strzelcem okazał się Mateusz Podstolak.

- Nie wiem co powiedzieć, tracimy bramkę w doliczonym czasie gry. Wólka grała jak by chciała zdobyć puchar ligi mistrzów. Gratuluje im remisu - zakończył prezes Ernest Kasia.

KS Wiązownica - Wólczanka Wólka Pełkińska 3:3 (1:1)

Bramki: 0:1 Myszogląd 9, 1:1 Wydra 37 1:2 Dusiło 52, 2:2 Kmiotek 85, 3:2 Wydra 90, 3:3 Podstolak 90+3-karny.

Wiązownica: Cynar – Kumor, Staszczak żż cz [90+10], Gliniak, Bentkowski – Janiczak, A. Kasia (56 Michalik), Kmiotek – A. Gil, Róg (56 Trochim), Wydra (90+1 Lorenc). Trener Mariusz Sawa.

Wólczanka: Halczak - Pawłowski, Galara (46 Podstolak), Dusiło, Baran (60 Łazarz), Durda (78 Lorek), Myszogląd (65 M. Olejarka), Gul, Skrzyniak, Peda, Czado (46 Duczek). Trener Marcin Wołowiec.