Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Występująca w rozgrywkach grupy czwartej piłkarskiej...

3 liga. Siarka Tarnobrzeg przegrała sparing z Motorem Lublin. Jednego gola strzelił jej Krzysztof Ropski (ZDJĘCIA)

Siarka przegrała sparing z Motorem (ZDJĘCIA)

Występująca w rozgrywkach grupy czwartej piłkarskiej trzeciej ligi Siarka Tarnobrzeg przegrała 0:2 w niedzielę 11 lipca sparing z drugoligowym Motorem Lublin. Jednego z goli dla rywali strzelił były zawodnik tarnobrzeskiej drużyny, Krzysztof Ropski.

Motor Lublin - Siarka Tarnobrzeg 2:0 (1:0)
Bramki:
Michał Fidziukiewicz, Krzysztof Ropski
Motor (I połowa): Kiełpin - Moskwik, Błyszko, Wawszczyk, Testowany, Kołbon, R. Król, Testowany, Wójcik, Ceglarz, Fidziukiewicz.
Motor (II połowa): Madejski - Rozmus, B. Zbiciak, Janiszek, Testowany, Testowany, Testowany, Testowany, Jagodziński, Testowany, Ropski (80 Świderski).
Siarka (I połowa): Kowal - Józefiak, Testowany, Testowany - Orzechowski, Rogala, testowany, Skrzypek - Testowany, Janeczko - Mróz.
Siarka (II połowa): Skwarek - Bieniarz, Stefanik, testowany - D'Apollonio, Tabor, Tyl, testowany - Krempa, Zmarzlik - Bałdyga.