3 liga. Siarka Tarnobrzeg wygrała w Białej Podlaskiej. Nasz zespół odskoczył od krakowskiej drużyny na 3 punkty

Siarkowcy zrobili kolejny kroczek do drugiej ligi
Siarkowcy zrobili kolejny kroczek do drugiej ligi podlasie facebook.pl
Piłkarze Siarki Tarnobrzeg dopięli celu i wygrali 2:1 z Podlasiem na wyjeździe. Zespół Sławomira Majaka odskoczył od rezerw Cracovii, które przegrały 1:2 z Chełmianką. Przed Siarką teraz seria bardzo trudnych meczów.

Jesienią siarkowcy przejechali się po Podlasiu 4:0. W rewanżu naszej drużynie nie było już tak łatwo. Od 38. Nasza drużyna musiała gonić wynik. Poszło szybko, bo po czterech minutach Marcel Tyl wyrównał na 1:1.

Taki wynik nie zadowalał jednak tarnobrzeżan, których absolutnym celem był komplet punktów. Szukanie bramki wartej trzy punkty trwało długo, ale w końcu nasz zespół dopiął swego. W 81. minucie po zagraniu Pawła Mroza Kamil Adamek zdobył swego dziewiątego gola w sezonie.

W następnych kolejkach siarkowców czeka ostra jazda, a mianowicie pojedynki z Podhalem, Chełmianką, ŁKS-em i Cracovią. Po tych meczach będzie wiadomo, czy nasz zespół dotarł do upragnionego celu.

Remis byłby najbardziej sprawiedliwy. Siarka nie grała cudów, stawiała na stałe fragmenty gry, kiedy pod naszą bramkę podchodzili wieżowce z drugiej strony. Popełniliśmy ten jeden błąd za dużo, i stąd porażka. Nie mieliśmy zamiaru ułatwiać Siarce sprawy, ale z drugiej strony życzymy jej awansu

powiedział Rafał Borysiuk, trener Podlasia.

Podlasie Biała Podlaska – Siarka Tarnobrzeg 1-2 (1:1)