3 liga siatkarzy: Czarni Oleszyce nie poddają się. MOSiR Jasło i Siarka pogubili punkty

mił
MOSiR Jasło pokonał u siebie AKS V LO Rzeszów
MOSiR Jasło pokonał u siebie AKS V LO Rzeszów G. Michalski
Bezcenną wygraną zanotowali Czarni Oleszyce w meczu 14 kolejki z Siarką-MOSiR Tarnobrzeg. Oleszyczanie wciąż plasują się na ostatnim miejscu, ale przedłużyli swoje szanse na pozostanie w lidze. Zbliżyli się do pozycji dającej grę w barażach.

Ciekawie było w starciu Lubczy Racławówka z Klimą Błażowa i MOSiR-u Jasło z AKS-em V LO Rzeszów. W obu przypadkach gospodarze pewnie wygrywali dwa pierwsze sety, ale później do głosu dochodzili goście. Tie-break to znów jednak popis miejscowych.

Siatkarze MKS MOSiR Jasło, podczas sobotniego spotkania we własnej hali, pokonali AKS V LO Rzeszów 3:2. Pierwsze dwa sety padły łupem jasielskich siatkarzy. Wydawało się, że trzeci set będzie tylko formalnością. Nic bardziej mylnego. Goście z Rzeszowa pokazali kawał dobrej siatkówki i w dobrym stylu wygrali kolejne dwie partie. Ostatecznie spotkanie rozstrzygnęło się w tie-breaku.MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów 3:2 (25:20, 25:17, 20:25, 18:25, 15:13).

Po zaciętym pojedynku siatkarze MKS MOSiR Jasło pokonali AKS...

WYNIKI: MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów 3:2 (25:20, 25:17, 20:25, 18:25, 15:13),
Lubcza Racławówka - Klima Błażowa 3:2 (25:14, 25:15, 22:25, 24:26, 15:9),
Spartakus Adamówka - Anilana Rakszawa 3:0 (27:25, 25:23, 25:19),
Wisłok Strzyżów - Głogovia Głogów Młp. 3:1 (26:24, 25:19, 19:25, 25:15),
Czarni Oleszyce - Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 3:1 (24:26, 25:16, 25:23, 25:21).

W tabeli: 1. Wisłok (38 punktów), 2. MOSiR Jasło (34), 3. Lubcza (32), 4. Klima (26), 5. AKS V LO (23), 6 .Anilana (21), 7. Siarka (16), 8. Spartakus (10), 9. Głogovia (7), 10. Czarni (6).

Katarzyna Zaroślińska-Król, siatkarka Developresu SkyRes Rzeszów po wygranym meczu z Radomką Radom 3:0