3 liga siatkarzy i siatkarek: Jasło rozbiło Oleszyce. Pierwsza wygrana Łańcuta [ZDJĘCIA]

MOSiR Jasło pokonal u siebie Czarnych Oleszyce 3:0
MOSiR Jasło pokonal u siebie Czarnych Oleszyce 3:0 Marek Dybaś
Wisłok Strzyżów pokonał Siarkę-MOSiR Tarnobrzeg i nadal prowadzi w 3 lidze siatkarzy. Grupa pościgowa jednak nie odpuszcz ai goli lidera. W 3 lidze siatkarek na czele również bez zmian.

3 liga kobiet

AZS UR Rzeszów – MKS Łańcut 3:0 (14, 22, 24)
AZS:
Czerwonka, Olko, Bator, Stopa, Mazur, Piskorowska, Jaskólska (libero), Nykiel (libero) oraz Chodorowska, Popowicz, Cisek. Trener Tadeusz Olszowy.

Łańcut: Kątnik, G. Dudek, Balawejder, Sierżęga, Puchalska, Liweń, Jaroch (libero), Dudek (libero) oraz Kosiarska, Gwizdak, Moskwa. Trener Bogdan Dudek.

Z seta na set gospodyniom grało się coraz lepiej, ale mecz dla nich za szybko się skończył. Grzechem głównym podopiecznych Tadeusza Olszowego, były zbyt duże przestoje. Łańcucianki zdobywały seriami i dzięki temu już na początku pierwszego seta prowadziły 10:2, a w ostatnim straciły prowadzenie w końcówce.

POZOSTAŁE WYNIKI: Feniks Radymno – San-Pajda II Jarosław 0:3 (-13, -14, -5),
UKS Zaleszany – Lubcza Racławówka 1:3 (15, -12, -17, -16).

W tabeli prowadzi San-Pajda (9 punktów), przed Lubczą (8), AZS-em (4), Feniksem i MKS-em (po 3) i Zaleszanami (0).

3 liga mężczyzn

MOSiR Jasło – Czarni Oleszyce 3:0 (25:21, 25:11, 25:19)
MOSiR
: Procanin, Soboń, Gorczyca, Książkiewicz, Waśko, Błażejowski, Ochoński (libero) oraz Bieszczad, Praszek, Zieliński, Piróg, Szydło (libero), trener Bartosz Kilar.

Czarni: Pytel, Wnęk, Furgała, Gontarz, Juźko, Nieckarz, Litwin (libero) oraz Dworak, Tkaczyk. Trener Marcin Gontarz.

Jaślanie byli zdecydowanie lepsi w tym meczu i wygrali zasłużenie. W pierwszym secie drużyna Bartosza Kilara popełniła jednak, aż 17 błędów własnych (10 zepsutych serwisów) i przez to omal nie przegrali seta otwarcia. W dalszej częście meczu nastąpiła jednak znaczna poprawa i gospodarze mogli cieszyć się z wygranej za trzy punkty.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Wisłok Strzyżów - Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 3:1 (-22, 20, 20, 21),
Spartakus Adamówka - Głogovia Głogów Młp. 0:3 (-23, -21, -18),
Lubcza Racławówka - Anilana Rakszawa 3:1 (21, 17, -19, 24),
AKS V LO Rzeszów – Klima Błażowa 2:3 (22, -14, 23, -23, -15).

W tabeli prowadzi: Wisłok (15 punktów), przed Lubczą (14), MOSiR-em (13), Anilaną i Siarką (po 9), Klimą (8), V LO (7), Głogovią (6), Czarnymi (2), Spartakusem (0).

POPULARNE NA NOWINY24.PL/SPORT:

Porażka Asseco Resovii z Zaksą Kędzierzyn Koźle 2:3 [ZDJĘCIA]

Piłkarski weekend od 1 do 7 ligi [SKRÓTY, ZDJĘCIA]

Zorza gromi Stal 4:1 [ZDJĘCIA]

Katarzyna Zaroślińska-Król po meczu Developres SkyRes Rzeszów - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:1