3 liga siatkarzy. MKS MOSiR Jasło nie miał problemów z pokonaniem Spartakusa Adamówki. MKS Wisłok Strzyżów wciąż na czele tabeli [ZDJĘCIA]

Marek Dybaś
Siatkarze z Jasła pokonali Adamówkę 3:0
Siatkarze z Jasła pokonali Adamówkę 3:0 Marek Dybaś
Siatkarze MOSiR-u Jasło pewnie pokonali Spartakusa Adamówkę. W meczu na szczycie górą MKS Wisłok Strzyżów.

Najciekawiej zapowiadał się pojedynek pojedynek Wisłoka Strzyżów z Lubczą Racławówka. Strzyżowianie, jak na lidera przystało, nie dali się pokonać, a rywalom oddali tylko jednego seta.

W pozostałych spotkaniach również nie było żadnych niespodzianek. Siatkarze z Jasła w trzech setach poradzili sobie z Adamówką.

WYNIKI:
MKS MOSiR Jasło - UMKS Spartakus Adamówka 3:0 (25:19, 25:19, 25:21);

MKS Wisłok Strzyżów - SST Lubcza Racławówka 3:1 (25:23, 23:25, 25:21, 25:20);

SSPS Czarni Oleszyce - AKS V LO Rzeszów 0:3 (24:26, 19:25, 12:25);

LKS Głogovia Głogów Młp. - TKF ITS Anilana Rakszawa 1:3 (23:25, 22:25, 30:28, 18:25).

Awansem rozegrano mecz KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - Klima Błażowa 0:3 0:3 (19:25, 17:25, 16:25).

POPULARNE NA NOWINY24.PL/SPORT:

Transfery i sparingi 1, 2, 3 i 4 ligi piłkarskiej

To były bale. 59 lat plebiscytu [ARCHIWALNE ZDJĘCIA]

Najchętniej czytane artykuły sportowe 2018 roku

Janusz Białek, piłkarski trener: Stal Rzeszów bez awansu? Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji [STADION]