3 liga siatkówki. Dwa ważne zwycięstwa Lubczy Racławówka. San-Pajda Jarosław nie dał szans outsiderowi rozgrywek

Miłosz Bieniaszewski
MOSiR Jasło i Siarka-MOSiR Tarnobrzeg wygrały swoje mecze
MOSiR Jasło i Siarka-MOSiR Tarnobrzeg wygrały swoje mecze Marek Dybaś
W 3 lidze pań trwa dobra passa San-Pajdy Jarosław. Wśród panów wciąż na czele znajduje się Wisłok Strzyżów.

3 liga kobiet

Lubcza Racławówka dzięki wygranej w Łańcucie odskoczyła tym rywalkom na większy dystans. Żadnych kłopotów nie miał San-Pajda Jarosław w starciu z outsiderem rozgrywek.

Zdecydowanie więcej emocji było w Rzeszowie, gdzie AZS UR po tie breaku uporał się z Feniksem Radymno.

WYNIKI: MKS Łańcut - Lubcza Racławówka 0:3 (24:26, 18:25, 21:25), San-Pajda Jarosław - UKS Zaleszany 3:0 (25:9, 25:14, 25:18), AZS UR Rzeszów - Feniks Radymno 3:2 (25:14, 22:25, 23:25, 25:15, 15:8).

3 liga mężczyzn

Czołowe drużyny cieszyły się ze zwycięstw, a więc nie zanotowaliśmy większych przetasowań w ligowej tabeli.

Klima Błażowa mocno postawiła się jaślanom, ale to MOSiR cieszył się z trzech punktów. W Głogowie zaczęło się dosyć niespodziewanie, bo od wygranego seta Głogovii. Później jednak do głosu doszła już Lubcza Racławówka.

W czwórce trzyma się Siarka-MOSiR Tarnobrzeg, która jednak pozwoliła ostatniemu w tabeli Spartakusowi Adamówka ugrać jednego seta.

Szybko mecz skończył za to Wisłok Strzyżów, który wciąż utrzymuje się na pierwszym miejscu w tabeli.

Cenne trzy punkty wywalczyli rzeszowianie, a tym samym przeskoczyli swojego rywala w tabeli.

WYNIKI: Klima Błażowa - MOSiR Jasło 0:3 (20:25, 23:25, 27:29), Anilana Rakszawa - AKS V LO Rzeszów 1:3 (18:25, 20:25, 25:19, 16:25), Głogovia Głogów Młp. - Lubcza Racławówka 1:3 (25:23, 21:25, 21:25, 16:25), Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - Spartakus Adamówka 3:1 (25:16, 25:21, 18:25, 25:20), Czarni Oleszyce - Wisłok Strzyżów 0:3 (15:25, 16:25, 23:25).