3 liga. Texom Sokół Sieniawa przegrał w Łagowie. Końcówka zdecydowała

Texom Sokół Sieniawa (niebieski strój) przegrał z ŁKS Łagów.
Texom Sokół Sieniawa (niebieski strój) przegrał z ŁKS Łagów. Grzegorz Kostka
W Łagowie zespół Sokoła musiał radzić sobie w okrojonym składzie, bez Damiana Skały, który musiał pauzować za czerwoną kartkę. Niestety końcowe fragmenty zdecydowały o porażce.

Od początku stroną przeważającą byli gospodarze i swoją przewagę udokumentowali w 21 minucie po strzale Adama Imieli. Sokół nie załamał się i w końcowych fragmentach pierwszej połowy doprowadził do wyrównania po strzale Daniela Wolaka. Druga połowa rozpoczęła się od gola dla Sokoła, autorstwa Dominika Ochała. Prowadzeniem goście za długo się nie nacieszyli. Po dziesięciu minutach do wyrównania doprowadził Łukasz Seweryn. Po tej bramce mocniej przycisnęli gospodarze, jednak przez długi czas nie potrafili sforsować obrony gości. W końcu dopięli swego zdobywając zwycięskiego gola w 85 minucie, po uderzeniu Łukasza Seweryna.

ŁKS Łagów - Texom Sokół Sieniawa 3:2 (1:1)

Bramki: 1:0 Imiela 21, 1:1 Wolak 42, 1:2 Ochał 56, 2:2 Seweryn 65, 3:2 Seweryn 85.

ŁKS: Lipiec – Rogala (80 Melinyshyn ż), Szymocha, Wanek – Kafel ż (57 Tonia), Mianowany (67 Rogoziński), Mydlarz, Seweryn - Piróg (57 Orlik), Chełmecki (80 Lepiarz), Imiela. Trener Ireneusz Pietrzykowski.

Sokół: Rudolf – Geniec (84 Cholewa), Mac, Ochał ż, Lis – Majka (68 Pikiel), Wolak (78 Jeż), Oziębło, Wawryszczuk, Feret – Twardowski (78 Mazgoła ż). Trener Arkadiusz Baran.