Zamknij

Nowiny

3 liga. W Sieniawie derbowe spotkanie pomiędzy Sokołem a Wisłoką Dębica. Trudne zadanie przed Wólczanką. Siarka Tarnobrzeg podtrzyma passę?

Derby regionu w niedzielę w Sieniawie. 9. w tabeli Sokół podejmuje 10. Wisłokę Dębica. Oba zespoły w tabeli dzieli tylko punkt, oba w środę nie popisały

Sylwia Penc

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/5] Następne

Sokół Sieniawa - Wisłoka Dębica (n. 17)

Derby regionu w niedzielę w Sieniawie. 9. w tabeli Sokół podejmuje 10. Wisłokę Dębica. Oba zespoły w tabeli dzieli tylko punkt, oba w środę nie popisały się - dębiczanie ulegli u siebie Jutrzence Giebułtów, sieniawianie - Hutnikowi Kraków.

- Fakt, nie pokazaliśmy najlepszej piłki w środę, dlatego czekamy na utęsknieniem na niedzielny mecz, bo chcemy zmazać plamę. Mam nadzieję, że u siebie wygramy - mówi Bartłomiej Buczek, napastnik Sokoła.

- Wisłoce też przytrafiła niespodzianka, więc będą chcieli się odkuć - dodaje nowy piłkarz w Sieniawie, który przyznaje: - Na razie dopiero się sklejam z chłopakami, nie trenowałem z nimi, choć wielu z nich znam. Gram, to najważniejsze, z czasem powinno być lepiej.

Buczek podkreśla, że nowy trener Ryszard Kuźma po dwóch treningach niewiele zmieniał w ustawieniu zespołu. - Nic na szybko, choć trener ma swoją wizję i z czasem to wszystko połapiemy - twierdzi.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy