Wykorzystaliśmy pod stoiska wszystkie wolne miejsca przed i w rzeszowskiej hali Podpromie, łącznie z oboma antresolami, ale i tak zabrakło miejsca dla wystawców – tłumaczy organizator targów.

- Pod względem powierzchni to rekordowe targi. Dla zwiedzających przygotowano wiele nowości i niespodzianek - zapewnia Robert Bielówka, organizator i dyrektor Międzynarodowych Targów Rzeszowskich.

O niektórych niespodziankach już wiemy. Np. zwiedzający mogą wylicytować drewniany domek. Zacznie się licytacja od 10 tys. zł, czyli poniżej połowy wartości domku. Po raz pierwszy ta impreza odbywa się w wiosennej scenerii, gdyż do tej pory targi wiosenne przypadały na kalendarzową zimę.

Wielu wystawców oprócz starannych stoisk przygotowało też dla zwiedzających niespodzianki, upusty, rabaty i upominki. Oferty trzystu wystawców zainteresują wszystkich zainteresowanych budową, remontem, urządzaniem czy kupnem mieszkania. Warto skorzystać z takiej okazji i zaplanować sobie kilka godzin, aby od piątku do niedzieli włącznie, zapoznać się z propozycjami najciekawszych stoisk i wytargować dobrą cenę na towar, usługę lub mieszkanie – zaprasza Bielówka.

 

Targi można zwiedzać: dzisiaj i jutro od godz. 10 do 18 oraz 25 marca od godz. 10 do 17.

O taragach czytaj również na: regiodom.pl/portal/wiadomosci/inwestycje/rzeszow-odwiedz-w-weekend-targi-budowlane-i-nieruchomosci