37-latek z Mielca okradł szafarza rozwożącego komunię świętą...

  37-latek z Mielca okradł szafarza rozwożącego komunię świętą do chorych!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  37-latek z Mielca okradł szafarza rozwożącego komunię świętą do chorych!
  Za kradzież odpowie 37-letni mieszkaniec gminy Mielec, który z samochodu należącego do szafarza rozwożącego komunię świętą do chorych, ukradł portfel z pieniędzmi i dokumentami.
  37-latek z Mielca okradł szafarza rozwożącego komunię świętą do chorych!
  O kradzieży policjantów zawiadomił pokrzywdzony. Mężczyzna relacjonując zdarzenie przekazał funkcjonariuszom, że podczas wykonywania obowiązków szafarza, kiedy przebywał u kobiety, której miał dostarczyć komunię świętą, został okradziony. Jego portfel, w którym były dokumenty i pieniądze - 1400 złotych zostały skradzione z niezamkniętego samochodu zaparkowanego na posesji w Rydzowie.

  - Z powodu braku świadków zdarzenia, zebranie materiału dowodowego w tej sprawie nie było łatwe, jednak policjanci po dwóch miesiącach ustalili, kto może być sprawcą tej kradzieży - informuje aspirant Urszula Chmura, oficer prasowy policji w Mielcu

  W sprawie został zatrzymany 37-letni mieszkaniec gminy Mielec.
  Mężczyźnie przedstawiono zarzut kradzieży, podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i wyjaśnił okoliczności jego popełnienia. W prowadzonym postępowaniu funkcjonariusze odzyskali skradzione dokumenty należące do pokrzywdzonego. 37-latkowi grozi teraz kara pozbawienia wolności do 5 lat.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo