3-ligowy Texom Sokół Sieniawa przegrał z Izolatorem Boguchwała w sobotnim sparingu

mtr
Sobotni mecz odbył się na Izo Arenie w Boguchwale - grano 3x40 minut. Dla obu ekip był to drugi sparing - Izolator wygrał wcześniej z rezerwami Stali Mielec 3:0, z kolei Texom Sokół Sieniawa zwyciężył 13:0 z GKS-em Majdan Sieniawski.

Bartosz Zołotar, trener 4-ligowego Izolatora Boguchwała, przyglądał się ośmiu piłkarzom testowanym. W tym gronie znalazł się m.in. jeden bramkarz.

Ostatecznie "Izolacja" wygrała z zespołem z wyższej ligi 2:1.

- W tym sparingu wyniku nie biorę pod uwagę, graliśmy trzy tercje po 40 minut, do dyspozycji miałem 26 zawodników - podsumował sobotnie zawody Łukasz Chmura, nowy trener Texom Sokoła.

Wśród wspomnianych przez trenera Chmurę 26 zawodników znalazło się 11 piłkarzy testowanych.

Izolator Boguchwała - Texom Sokół Sieniawa 2:1

Bramki: Kowal, Nalepka - Wójcik.