4 liga. Igloopol Dębica pokonał na wyjeździe KS Legion Pilzno choć nie wykorzystał rzutu karnego

MiczZaktualizowano
Krzysztof Kapica
Igloopol Dębica wywiózł 3 punkty z Pilzna. Podopieczni trenera Bartosza Zołotara gole zdobyli pod koniec meczu, a wcześniej nie wykorzystali m. in. rzutu karnego.

KS Legion Pilzno - Igloopol Debica 0:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Pyskaty 75, 0:2 Machnik 82-karny

Legion: Mazur 6 - Kwaśniczko ż 5, Tragarz cz [60], Bytnar 5, Tomasiewicz 5, Florian 5, Wolański 5, Ślęzak 5 (40 Ziaja 5), Siemek 5 (46 Szydło 5), Chmielowski 5 (46 Kędzior 5), Cichowski 5. Trener Marcin Kudłacz.

Igloopol: Psioda 7 - Ligęzka 7, Wanat 7, Socha 7, Smagacz 7 (60 Stańczyk 7) - D. Rokita 7 (87 Pudło), Janus ż 7, K. Rokita 8, Stefanik 8 (88 Kopala) - Machnik 8 (85 Mrozowski), Valdez ż 7 (55 Pyskaty 7). Trener Bartosz Zołotar.

Sędziował Winiarz 7 (Jarosław). Widzów 150.

W pierwszych 45 minutach kibice w Pilźnie bramek się nie doczekali, a, jeśli chodzi o jej przebieg, to obaj trenerzy mieli zgoła inny pogląd na ten temat. - Wydaje mi się, że byliśmy drużyną lepszą - twierdził po meczu trener gospodarzy, Marcin Kudłacz. - Prowadziliśmy grę, a Igloopol raczej się bronił i przerywał nasze akcje - dodał.

- W całym meczu byliśmy zespołem lepszym i zasłużyliśmy na wygraną - ocenił z kolei trener "Morsów", Bartosz Zołotar. - Mogliśmy już prowadzić przed przerwą, ale mieliśmy też trochę pecha, bo Machnik trafił w poprzeczkę - mówił.

Ważna na pewno dla przebiegu meczu była 60. minuta, kiedy czerwoną kartką za faul w polu karnym został upomniany Tragarz. Igloopol jednak znowu nie wykorzystał swojej szansy - ponownie strzelał Machnik, ale jego strzał z 11. metra obronił Mazur. Potem jednak dębiczanie wreszcie zdobyli gole za sprawą Pyskatego i Machnika, który po raz kolejny podszedł do karnego.

Trener Izolatora: Cieszymy się, że mamy Patryka [WIDEO]