4 liga. Karpaty Krosno ukarane walkowerem za wybryk kibiców. Klub otrzymał ponadto karę finansową, a stadion zamknięto na trzy mecze

red
archiwum
Wynik meczu 19. kolejki 4 ligi podkarpackiej Karpaty Krosno - JKS Jarosław, który został przerwany wtargnięciem kibiców na boisko, został zweryfikowany jako walkower na korzyść gości. Karpaty zostały ponadto ukarane karą finansową i zamknięciem obiektu.

Mecz z 19. kolejki 4. ligi podkarpackiej został przerwany w 75. minucie, gdy na boisko wybiegli pseudokibice Karpat Krosno. Na plac gry musiała wkroczyć policja, a arbiter zakończył spotkanie. Do momentu przerwania meczu na boisku było 0:0.

Wydział Gier oraz Wydział Dyscypliny Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej podjął decyzję o przyznaniu walkowera na korzyść JKS-u Jarosław oraz o karze finansowej dla Karpat w wysokości 3 tysięcy złotych oraz zamknięciem stadionu dla krośnieńskich kibiców na trzy najbliższe spotkania.

Stronom przysługuje prawo do odwołania się do Komisji Odwoławczej Podkarpackiego ZPN w ciągu 7 dni od otrzymania decyzji.