4 liga. KS Legion Pilzno podzielił się punktami z JKS-em Jarosław. Goście wyrównującą bramkę strzelili w końcówce meczu

Micz
JKS wywiózł punkt z Pilzna
JKS wywiózł punkt z Pilzna Krzysztof Kapica
Mecz KS-u Legion Pilzno z JKS-em Jarosław zakończył się podziałem punktów. Goście uratowali remis w końcówce spotkania.

JKS bardzo dobrze rozpoczął spotkanie w Pilźnie, bo już w 13. minucie do siatki gospodarzy trafił Oziębło, który wykorzystał bardzo dobre podanie od Sobolewskiego i wygrał pojedynek sam na sam z Mazurem. - Początek meczu w naszym wykonaniu był rzeczywiście słaby, ale tak po 25 minutach nasza gra zdecydowanie się poprawiła - powiedział po meczu trener i prezes KS-u Legion, Marcin Kudłacz. W pierwszej części gospodarze nie dali jednak rady zdobyć bramki.

Drugie 45 minut kapitalnie zaczęło się dla miejscowych, bo tuż po rozpoczęciu gry wyrównującą bramkę strzelił Damian Wolański. Chwilę potem ten sam zawodnik mógł podwyższyć na 2:1, ale tym razem się nie udało. Co się odwlecze... W 60. minucie było 2:1 dla miejscowych, a z bramki ponownie cieszył się Wolański. JKS zagrał jednak do końca i w 84. minucie wywalczył sobie karnego, którego na bramkę zamienił Pawlak. - Nie mam pretensji do sędziego o tą decyzję - ocenił na spokojnie trener gospodarzy.

Potem jednak w dobrej sytuacji na rozstrzygnięcie meczu znalazł się ponownie Wolański, ale tym razem sędzia uznał, że piłkarz KS-u był na spalonym. - Tam spalonego nie było, bo piłkę zagrywał gracz JKS-u - zakończył Marcin Kudłacz.

- Początek mieliśmy rewelacyjny, gospodarze w ogóle nam nie zagrażali. Potem jednak wkradło się chyba w nasze szeregi takie rozprężenie, może zawodnicy za szybko uznali, że już jest po meczu. Z przebiegu całego spotkanie wydaje mi się, iż remis jest wynikiem sprawiedliwym. My ogólnie cieszymy się i szanujemy ten punkt, bo jechaliśmy tu z myślą, żeby nie przegrać

- podsumował trener JKS-u, Paweł Załoga.

KS Legion Pilzno - JKS Jarosław 2:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Oziębło 13; 1:1 Wolański 46; 2:1 Wolański 60; 2:2 Pawlak 84-karny

KS Legion: Mazur 6 - Tomasiewicz 6, Tragarz ż 7, Bytnar 6, Florian 7 - Chmielowski 6 (55 Szydło 6), Wolański 7, Kędzior 6, Ziaja 6 - Cichowski 6, Łączyński 6 (55 Siemek 6). Trener Marcin Kudłacz.

JKS: Lis 6- Ptasznik 5, Gwóźdź 5, Saramak 5, Sobolewski ż 5 - Pilch 6 (62 Piróg), Brodowicz 6 (75 Kołcz), Bańka 6, Rabczak 6 (46 Świecarz 6) - Pawlak 6, Oziębło 6 (78 Kopcio). Trener Paweł Załoga.

Sędziował Gawron 7 (Mielec). Widzów 100.

Relacje ONLINE z sobotnich meczów piłkarskich 3 i 4 ligi podkarpackiej [RELACJA LIVE, NA ŻYWO]

Janusz Białek, piłkarski trener: Stal Rzeszów bez awansu? Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji [STADION]