4 liga. KS Wiązownica pokonał u siebie Koronę Rzeszów 2:1. W głównej roli wystąpił Kacper Rop

luks
Na zdjęciu Kacper Rop.
Na zdjęciu Kacper Rop. Natalia Styś
KS Wiązownica wygrał w środę z Koroną Rzeszów 2:1. Duży wkład przy golach dla gospodarzy miał Kacper Rop.

Wyniki wyrównanego w pierwszej połowie spotkania otworzył w 23. minucie Kacper Rop. 25-latek przyłożył nogę do piłki dośrodkowanej z lewej strony przez Radosława Gila.

Na drugiego gola przyszło nam poczekać do 62. minuty meczu. Rop dograł przed pole karne do Rafała Michalika, a ten podwyższył na 2:0 dla miejscowych. Sześć minut później bramkę strzelili rzeszowianie. Mocnym strzałem sprzed „szesnastki” popisał się rezerwowy Jakub Delekta. Wynik meczu nie uległ zmianie.

Korona nadal bez zwycięstwa na wyjeździe.

KS Wiązownica – Watkem Korona Bendiks Rzeszów 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Rop 23, 2:0 Michalik 62, 2:1 Delekta 68.

Wiązownica: Michałowicz 6 – Sokolenko 6, Halejcio 6, Baran 6 - R. Gil 7, Daniel 5 żk (88 Bałanda), Rop 9, Lorenc 6, Soczek 6 (89 Pigan), A. Gil żk 5 - Michalik 7. Trener grając Valeriy Sokolenko.

Korona: Szczepański 5 – Sarzyński 5 (78 Senejko), Gołda 6, Gwóźdź 5 (76 Ryzhak), Kuca 5 żk, Buszta 6, Bober 5 (78 Karwacki), Mołdoch 6, Pruchnik 5 żk (50 Tłuczek), Przybyło 5 (66 Delekta), Ferenc 5. Trener Zdzisław Napieracz.

Sędziował Jakub Koza (Dębica). Widzów 60.