4 liga podkarpacia. Ekoball Stal Sanok - Stal II Mielec 2:2. Piękna bramka Jakubowskiego [ZDJĘCIA]

Kuba Zegarliński
Geo-Eko Ekoball Stal Sanok zremisowała u siebie z rezerwami ekstraklasowej Stali Mielec. Ozdobą tego spotkania był piękny gol Kamila Jakubowskiego.

Stal II Mielec od 29 sierpnia i zwycięstwa nad Karpatami Krosno kroczyła od wygranej do wygranej. Łącznie mielczanie zaliczyli ich pięć z rzędu i na tej cyfrze ten licznik musiał się zatrzymać. W niedzielne wczesne popołudnie podopieczni trenera Sebastiana Bajorka zgubili punkty w Sanoku.

Wszystko zaczęło się w pierwszej połowie od bramki Damiana Barana. Zawodnik gospodarzy pokonał Damiana Primela po ładnej, indywidualnej akcji. Mielczanie wyrównali tuż po przerwie za sprawą Przemysława Maja.

Nie upłynęło jednak nawet 120 sekund, a drużyna z Sanoka znów była na prowadzeniu. Przepięknym strzałem w samo okienko popisał się Kamil Jakubowski. Stal wyrównała 10 minut przed końcem po bramce z rzutu karnego Załuckiego.

Geo-Eko Ekoball Stal Sanok - Stal II Mielec 2:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Baran 28, 1:1 Maj 48, 2:1 Jakubowski 50, 2:2 Załucki 80-karny.

Ekoball: Krzanowski – K. Słysz, S. Słysz, Lorenc, Baran, Jaklik (46 Kamil Adamiak), Kaczmarski, Ząbkiewicz (80 Posadzki), Jakubowski, Karol Adamiak, Niemczyk (80 Kalemba). Trener Piotr Kot.

Stal II: Primel – Załucki, Bodzioch, Lisowski, Seweryn, Bielak (46 Kramarz (65Guca), Chmielowiec, Sadłocha (46 D. Pyryt), Maj, Stasik, Wyparło. Trener Sebastian Bajorek.

Sędziował M. Myszka (Stalowa Wola). Widzów 350.