4 liga podkarpacka. Błękitni Ropczyce mają nowego zawodnika. Kontrakt z klubem podpisał Kamil Kmiotek

mtr
Kamil Kmiotek grał w 3 lidze w barwach Resovii
Kamil Kmiotek grał w 3 lidze w barwach Resovii Bartosz Frydrych
Kamil Kmiotek został nowym zawodnikiem 4-ligowych Błękitnych Ropczyce. 23-latek występuje na pozycji obrońcy.

Wychowanek Pogórza Dubiecko w swojej karierze reprezentował takie kluby jak Resovia, Polonia Przemyśl, Wisłoka Dębica, Głogovia Głogów Małopolski. Ostatnio grał w Orle Przeworsk.

Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Starcie Lisie Jamy. Następnie grał w Wiązownicy i Resovii. W poniedziałkowym meczu z Pogonią Szczecin (porażka 0:2) 20-latek pokazał się z dobrej strony. W 58. minucie był bliski zdobycia bramki, ale w sytuacji sam na sam lepszy okazał się bramkarz gospodarzy. Antonik rozegrał 70 minut - w drugiej połowie otrzymał żółtą kartkę. "Arkowcy" obie bramki stracili po zejściu byłego piłkarza Resovii. ?"Szansa! Aj Jezus Maria! Jak to było możliwe..." Kapitalna kontra Arki i Kamil Antonik stanął przed doskonałą szansą na zdobycie bramki. Świetnie w bramce gospodarzy interweniował jednak Stipica.Więcej materiałów z meczu #POGARK znajdziecie na https://t.co/fff2y0bNj6 pic.twitter.com/kiTZR85UT4— Arka Gdynia (@ArkaGdyniaSSA) July 29, 2019  Kamil Antonik to może być odkrycie sezonu. Jestem pod wrażeniem. #POGARK— Mariusz (@vamos103) July 29, 2019  Antonik bardzo fajny zawodnik. Bez kompleksów, bierze co może brać, z niezłą szybkością. #POGARK— AdamKaczmarek (@ad_kaczmarek) July 29, 2019  Jak na razie Kamil Antonik to jedyny pozytyw w Arce. Co chyba dobitnie świadczy o grze gdynian. Chłopak przychodzi z drugoligowej Resovii i pokazuje więcej niż starzy ligowcy i „zagraniczne wzmocnienia” #POGARK— Szymon Piórek (@piorek_szymon) July 29, 2019  Trener J. Zieliński: Ekstraklasa nie wybacza błędów. Nie wykorzystaliśmy sytuacji, którą zmarnował Kamil Antonik. Błąd też popełniliśmy przy rzucie wolnym. Bierne zachowanie spowodowało, że wracamy do domu bez punktów. #POGARK— Pogoń Szczecin (@PogonSzczecin) July 29, 2019

Za nami 2 kolejka Ekstraklasy. Na plus Michał Gliwa, Kamil A...