4 liga podkarpacka. Błękitni Ropczyce prowadzili z JKS-em Jarosław już 2:0, ale musieli się zadowolić remisem.

Miłosz Bieniaszewski
Błękitni Ropczyce (biało-niebieskie stroje) zremisowali z JKS-em Jarosław
Błękitni Ropczyce (biało-niebieskie stroje) zremisowali z JKS-em Jarosław Tomasz Sowa
Podobnie jak w meczu ze Stalą Gorzyce, Błękitni Ropczyce nie utrzymali prowadzenia i zremisowali z JKS-em Jarosław.

Jarosławianie zdawali sobie sprawę, że jadą na trudny teren, bo Błękitni nie są już tą samą drużyną, która przegrywała mecz za meczem na początku sezonu.

Gospodarze wyszli na boisko bardzo zmobilizowani, nie zostawiali rywalom za wiele miejsca i do przerwy w pełni zasłużenie prowadzili. Mieli jednak pecha, bo kontuzji doznał Damian Albrycht i miejscowi musieli dokonać zmiany w bramce.

To jakby wybiło z rytmu Błękitnych, tym bardziej, że już na początku drugiej odsłony gola zdobył wprowadzony po przerwie Mateusz Jurczak. Ta bramka dodała gościom skrzydeł i w końcu udało się doprowadzić do wyrównania.

- Celowaliśmy w trzy punkty, ale musimy się cieszyć z tego jednego oczka - powiedział Paweł Załoga, trener JKS-u.

Błękitni Ropczyce - JKS Jarosław 2:2 (2:0)

Bramki: 1:0 Ł. Kosiba 24, 2:0 Wiktor 40, 2:1 Jurczak 47, 2:2 Pawlak 63.

Błękitni: Albrycht 7 (46 D. Kosiba 5) – Kukla ż 5, Waszczuk 7, Świętoń 7, Orzech żżcz [90] 5 – Siepierski 6, Sulisz 6, Kot ż 6 (70 Darłak), Piwowar ż 5 (90 Kalin) – Ł. Kosiba 7 (90 Majcher), Wiktor 6 (87 Saj). Trener Andrzej Szymański.

JKS: Lis 7 – Broda 6, Saramak 5, Przewoźnik 6, Kuliga 5 – Bała 5, Sobolewski 5 (46 Jurczak 7), Ukrainec ż 5, Bańka ż 6, Raba 6 – Pawlak 6. Trener Paweł Załoga.

Sędziował Gawron 5 (Mielec). Widzów 150.