4 liga podkarpacka. Błękitni Ropczyce zremisowali u siebie z zespołem SMS-u Resovia II

Tomasz Sowa
Piłkarze Błękitnych Ropczyce nie poddali się, mimo że przegrywali już 0:2 z zespołem SMS-u Resovia II.

W pierwszej połowie prowadzenie objął młody zespół Resovii, ale warto zauważyć, że trener Błękitnych Marek Ormiański w pierwszej jedenastce puścił piłkarzy, którzy grali mniej.

Tuż po przerwie resoviacy zdobyli drugiego gola i mieli sytuacje, by jeszcze podwyższyć wynik.

- No niestety, moi zawodnicy nie byli dzisiaj skuteczni i tak na własne życzenie nie wygraliśmy tego meczu - przyznał trener rzeszowskiego zespołu Adam Bukała.

W 67. minucie gola zdobył Majcher, a zaledwie 8 minut później było już 2:2 po strzale Alana Ogrodnika. Gospodarze mogli nawet jeszcze wygrać ten mecz, ale szansy nie wykorzystał Zawiślak.

- Nie mam pretensji do chłopaków o pierwszą połowę - zagrał troszkę słabszy skład, ale potem zdołaliśmy odrobić straty i to jest dzisiaj najważniejsze - podsumował Marek Ormiański, trener drużyny z Ropczyc.

Błękitni Ropczyce - SMS Resovia II 2:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Czernysz 3, 0:2 Ząbkowicz 48, 1:2 Majcher 67, 2:2 A. Ogrodnik 75.

Błękitni: Kosiba - Świętoń, Szczybło (68 A. Ogrodnik), Gdowik, Delekta (68 Waszczuk) - Siepierski (65 Bęben), Sulisz (46 Piwowar), Majcher, Fornek, Majka - Darłak (46 Zawiślak). Trener Marek Ormiański.

Resovia: Siryk (46 Stodolak) - Chuchro, Czernysz, Krzysztofek (60 Fronk), Tolmachov (46 Bomba), Dziubiński, Ostrowski ż (46 Fluda), Ząbkowicz, Jabłoński, Sypek ż (70 Cholewa), Wiernik. Trener Adam Bukała.

Sędziował Myszka (Stalowa Wola). Widzów ok. 100.