4 liga podkarpacka. Igloopol Dębica wygrał wyjazdowe spotkanie z rezerwami Resovii

Krzysztof Nowaliński
Igloopol Dębica wywiózł z Rzeszowa komplet punktów. „Morsy” zagrały bardzo skutecznie w pierwszej połowie.

Goście już na początku spotkania stworzyli sobie sytuacje, które potrafili wykorzystać i dzięki temu do przerwy prowadzili 2:0. Najpierw trafił Przemysław Nalepka, a potem humory resoviakom popsuł jeszcze Stańczyk.

Resovia obudziła się w drugiej połowie, ale zdołała odpowiedzieć tylko trafieniem Rusinka.

- Zagraliśmy dwie różne połowy. Goście w drugiej połowie w sumie już tylko się bronili. Niestety zaczynamy odczuwać trochę trudy tego sezonu, pojawiają się kontuzje i dzisiaj nasza obrona grała w składzie dosyć eksperymentalnym

- przyznał trener miejscowych, Adam Bukała.

Resovia II - Igloopol Dębica 1:2 (0:2)

Bramki: 0:1 P. Nalepka 15, 0:2 Stańczyk 18, 1:2 Rusinek 57.

Resovia: Łakota - Drozd ż, Twardowski, Kyciński, Kałaska (50 Faron), Grabowski (70 Gnap), Ząbkowicz (46 Rusinek ż), Kantor, Wódź, Kiełbasa, Feret. Trener Adam Bukała.

Igloopol: Psioda - Ligęzka, Wanat, Stefanik, Janus, Syguła, P. Nalepka, T. Nalepka ż, Wiszyński, Lamparty (54 Pyskaty), Stańczyk ż (89 Chomik). Trener Grzegorz Lorek.

Sędziował Kijowski (Krosno). Mecz bez udziału publiczności.