4 liga podkarpacka. Izolator Boguchwała rozgromił LKS Skołoszów

Karol Pieniążek
Izolator po dwóch porażkach z rzędu, przełamania szukał z czerwoną latarnią ligi- LKS-em Skołoszów. Beniaminek do tej pory przegrał wszystkie swoje spotkania ligowe i nie inaczej było i tym razem, gdzie dobrze dysponowany tego dnia Izolator dał gościom ze Skołoszowa srogą lekcję piłki nożnej.

Izolator zaczął spotkanie od wysokiego pressingu i już w 1. minucie groźny strzał na bramkę Trzeciaka oddał Przemysław Nalepka. Kolejne minuty to następne ataki drużyny z Boguchwały, które zostały udokumentowane w 18. minucie po trafieniu Franciszka Kusego. Nie minęły 3 minuty, a z następnego gola cieszyli się gospodarze. Po centrze Majchera, najlepiej w polu karnym odnalazł się Przemysław Nalepka i precyzyjnym strzałem głową podwyższył wynik. Izolator nie miał litości dla rywali i wykorzystując błąd obrońcy, piłkę do siatki wolejem skierował Krzysztof Domino, a bramkę do szatni po składnej akcji na 4:0 zdobył Tomasz Nalepka.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie, a w przedziale czasowym od 65. do 66. minuty padły kolejne dwa trafienia dla “Izolacji”, których autorami byli Michał Worosz, meldując się na murawie chwilę wcześniej i dublet głową ustrzelił Przemysław Nalepka. Końcówka meczu, jak i cały mecz należała do drużyny z Boguchwały, która włącza się do walki w górnych rejonach tabeli. Z kolei beniaminek ze Skołoszowa po 9. kolejce jest w tragicznej sytuacji nie mając w dorobku żadnej zdobyczy punktowej.

Izolator Boguchwała - LKS Skołoszów 6:0 (4:0)

Bramki: Kusy 18, P. Nalepka 20, 66, Domino 39, T. Nalepka 45+1, Worosz 65.

Izolator: Dybski – Cach, Gajdek, Bogacz – K. Wilk (69. Żurawski), T. Nalepka (60. Worosz), Majcher, J. Wilk (60. Walas) – P. Nalepka, Domino (69. Frydrych), Kusy (60. Urbaniak). Trener: Bartosz Zołotar.

Skołoszów: Trzeciak - Franków (61. Łukaszewicz), P. Wojtowicz, Kiełbowicz, Pilawa (61. K. Buczkowski), Czerwiński, Modny, Grigalashvili (50. Broda), M. Buczkowski, Sierżęga (82. Mykhailinchuk), Mariash. Trener: Bogusław Sierżęga.

Sędziował: Kijowski (Krosno). Widzów: 70.